اپلیکیشن اس ام پلیر SMPlayer 18.6.0 x86/x64 + Portable


اپلیکیشن اس ام پلیر SMPlayer پلیر صوتی و تصویری قدرتمند می باشد که توانایی پخش انواع فرمت های ویدیویی و صوتی را بدون نیاز به نصب کدک های ثانویه دارا است. این اپلیکیشن از تمامی فرمت های صوتی نظیرMP3, OGG, AAC, WAV, WMA, MP4 ، …. و تمامی فرمت های تصویری نظیرAVI, DVD, VCD, DIVX, MKV, 3GP و … را پشتیبانی می کند و و هیچگونه نیازی به نصب بسته های کدک ندارید. امکانات این اپلیکیشن نمایش آنلاین از اینترنت ، پخش مووی های دی وی دی ، پشتیبانی از زیرنویس ، اکولایز تصاویر ، پشتیبانی از زبان فارسی و … می باشد . همچنین این اپلیکیشن به واسطه امکانات بالای ان جوایزی هم به دست اورده است .

دریافت-SMPlayer

یکی از قابلیت های جالب اپلیکیشن اس ام پلیر SMPlayer که آن را از دیگر پلیر ها جدا می کند و می توان آن را یک قابلیت بسیار مناسب دانست امکان ادامه مووی می باشد. برای همه ما پیش آمده است که در هنگام مشاهده مووی کاری برایمان پیش آمده باشد و مجبور شویم کامپیوتر یا لپتاب را خاموش کنیم و به کارمان برسیم. این کار باعث می شود وقتی دوباره مووی را اجرا کنیم مووی از دقیقه اول مووی پخش شود و ما مجبوریم دنبال دقیقه ای که مووی را تا آنجا بودیم بگردیم. یکی از قابلیت های جالب اپلیکیشن اس ام پلیر SMPlayer قابلیت ادامه مووی می باشد. به این صورت که اگر برای شما چنین مشکلی پیش آید و کامپیوتر یا لپتاب خود را خاموش کنید بعد از پخش مجدد مووی ، مووی از همان دقیقه ای که آن را بسته اید پخش می شود.

SMPlayer-اسکرین-شات SMPlayer-اسکرین-شات

info

Media files, clips and songs come in an abundance of formats. With the available media players racing for greatest compatibility, choosing an application to enjoy movies is now just something related to visual preferences and ease of access. SMPlayer is one such media player, based on the popular MPlayer which is known to play nearly all available formats.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 2008 / 10 (32/64-bit) and 2003

راهنمای نصب

1- نسخه مورد نیاز سیستم عامل خود را دریافت نمایید .

2- بعد از انتخاب زبان اپلیکیشن بر روی Ok کلیک کنید.

3- سپس گزینه I accept terms of the license Agreement را انتخاب کرده و next را بزنید.

4- بعد از انتخاب محل نصب اپلیکیشن، اپلیکیشن را نصب کنید.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.