اپلیکیشن ویرچوال باکس VirtualBox 5.2.12 Win/macOS/Linux + Extension Pack


اپلیکیشن ویرچوال باکس VirtualBox نام اپلیکیشنی است که به کاربران اجازه استفاده از چندین سیستم عامل را به صورت مجازی به کاربر می دهد. این اپلیکیشن از بسیاری جهات از VMware Workstation بهتر عمل می کند. برای مثال حجم VMware Workstation حدودا ۵۵۰ مگابایت حجم دارد و به طبع هنگام نصب هم فضای نسبتا زیادی را نیاز دارد. بالعکس VirtualBox شرکت Sun تنها حدود ۱۰۰ مگابایت حجم دارد و اصلا قابل مقایسه با حجم VMware Workstation نیست. سرعت بارگذاری برنامه و سیستم عامل های مجازی فوق العاده بالا بوده و تقریبا کاربر اصلا حس نخواهد کرد که ویندوز و یا سیستم عاملش مجازی است. یکی از مهم ترین نکته هایی که در مورد اپلیکیشن سیستم عامل مجازی با VirtualBox حتما باید ذکر شود پشتیبانی از ویندوز های مختلف است. پس مژده به افرادی که قصد تماشای هنر جدید مایکروسافت را بدون از دست دادن سیستم عامل قدیمی خود را دارند، با این اپلیکیشن همه سیستم عامل ها در دستان کاربر خواهد بود.

دریافت-VirtualBox

اپلیکیشن ویرچوال باکس VirtualBox دارای محیط کاربریش بسیار ساده می باشد و همین عامل هم بسیار کمک می کند تا کاربران بیشتری به صوی این اپلیکیشن جذب شوند. بدون هیچ گونه دردسری اپلیکیشن نصب شده و انواع سیستم عامل ها نظیر لینوکس، ویندوز و … را به صورت کامل پشتیبانی می کند. کافی است فضایی از هارد را به این اپلیکیشن اختصاص داده تا سیستم عاملی مجازی شروع به نصب شدن شود. اپلیکیشن ویرچوال باکس همان طور که گفته شد کاری از شرکت Sun است که اخیرا متاسفانه نام کشور عزیزمان ایران را از لیست کشورهای ارائه گیرنده خدمات سایت خود برداشته است.

VirtualBox-اسکرین-شات VirtualBox-اسکرین-شات VirtualBox-اسکرین-شات

info

VirtualBox is an application installed on an existing host operating system; within this application, additional operating systems can be loaded and run, each with its own virtual environment. For example, several Linux distributions can be hosted on a single machine running Windows XP; likewise, XP and Vista can run on a machine running Linux, and so on. There is a free for personal or evaluation use proprietary version and a GNU General Public License (GPL) version.

سیستم مورد نیاز

1 GB RAM
Pentium 4 32-bit 1.7GHz processor
hundreds of GBs disk space on an external HDD

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.