دریافت دوبله فارسی بچه رییس بازگشت به کار The Boss Baby: Back in Business 2018


برای دریافت، به روی عبارت “دریافت فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دریافت تمام شود.

اگر اپلیکیشن مدیریت دریافت ندارید، پیشنهاد می شود برای دریافت فایل ها حتماً از یک اپلیکیشن مدیریت دریافت و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دریافت فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دریافت فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دریافت شود.

فایل های قرار داده شده برای دریافت به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از اپلیکیشن Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دریافت شده است و می بایستی مجدداً آن را دریافت کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از اپلیکیشن Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دریافت شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.