موضوع دریافت مستند Food Paradise International در مورد غذاهای پرطرفداری می باشد که در مکان های ناشناخته دنیا سرو می شود و همواره شاهد این هستیم که بررسی های زیادی در این زمینه انجام می شود و شگفت انگیزترین غذاهای جهان را مشاهده می کنیم. این مستند برای علاقه مندان به دنیای غذاها آماده شده است و علاقه مندان می توانند مطمئن شوند که خوشمزه ترین غذاهای جهان را می شناسند و در نقاطی که حتی فکرش را نمی کنید، این غذاها وجود دارند.

با دریافت این مستند می توانید جوانه های طعم ها را مشاهده کرده و حد بالایی از خوشمزگی را در چهره این افراد مشاهده کنید. با توجه به این موضوع داغ ترین نقاط جهان وجود دارند که هرکدام غذاهای خاص خودشان را دارند و با توجه به ذائقه افراد سرو می شوند. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دریافت مستند Food Paradise International از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده نمایید.

عنوان مستند: Food Paradise International 2016 – بهشت غذا

کیفیت تصویری: ۷۲۰p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: ندارد

دریافت-مستند-Food-Paradise-International

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دریافت-مستند-Food-Paradise-International  دریافت-مستند-Food-Paradise-International

info

The tastiest dishes in the most legendary and undiscovered hot spots in the world are explored.

We’ve combed the world for the tastiest dishes in both legendary and undiscovered hot spots. Check out these must-see pictures that are sure to have your taste buds bursting for more.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345