دریافت مستند One Strange Rock 2018


موضوع دریافت مستند One Strange Rock در مورد داستان فوق العاده ای زمین و مکان های خاص و منحصربفردی می باشد که از مناطق ناشناخته گرفته تا مکان های خشن کیهانی در ان بررسی می شود و فضانوردان بسیاری نیز داستان زمین را از راه دور و به صورت منحصربفردی بیان می کنند. این مستند می تواند به شما کمک کند که زمین را از کهکشان نظاره گر شده و توصیفات این حوزه را به خوبی نظاره گر باشید.

با دریافت این مستند اتحاد زمینیان و نحوه استفاده از اکسیژن بررسی شده و می توانید ارتباطات منحصربفردی که در این راستا وجود دارد را مشاهده نمایید. تصاویر قانوع کننده از سنگ های عجیب و غریب و البته یکپارچه داده می شود که کاربران می توانند به صورت باورنکردنی از عجایب این سنگ مواردی را نظاره گر باشند. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دریافت مستند One Strange Rock از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده نمایید.

عنوان مستند: One Strange Rock 2018 – یک سنگ عجیب و غریب

فرمت تصویری: ۱۰۸۰p WEB-DL | 720p WEBRip

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: ندارد

| با هنرنمایی ویل اسمیت |

دریافت-مستند-One-Strange-Rock

Season 1 Ep 1: Gasp

قسمت اول: گسپ

داستان اینکه چگونه زمین ایجاد شده و اکسیژن آن را به تنظیم خود درآورد. اکسیژنی که بسیار جذاب و شگفت انگیز است. ارتباطات غیرمنتظره ای در این قسمت نشان داده می شود که با تصاویر قانع کننده مشاهده کرده و می توانید سیاره عجیب و غریبی را که توسط یک سنگ احاطه شده است را نظاره گر باشید.

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دریافت-مستند-One-Strange-Rock  دریافت-مستند-One-Strange-Rock

info

The extraordinary story of Earth and why it is special and uniquely brimming with life among a largely unknown but harsh cosmic arena; astronauts tell the story of Earth through unique perspective.

Season 1 Episode 1: Gasp

The story of how the Earth creates and regulates that oxygen is a surprising and intriguing one. And the unexpected connections it reveals paint a compelling picture of just how interconnected and incredible our one strange rock is.

لینک دریافت

دریافت قسمت اول – Gasp

1080p WEB-DL | 720p WEBRip

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345