موضوع دریافت مستند What Facebook Knows about You در مورد فیس بوک و اتفاقاتی که در چند ماه اخیر پیرامون این شرکت مطرح بوده است. افراد زیادی بیش از هر کسب و کار دیگری در این شبکه اجتماعی عضویت دارند و کارهای اجتماعی و تجاری خود را انجام می دهند. اما این واقعا این شبکه اجتماعی تا چه حدی با کاربرانش روراست است و به اطلاعات شخصی و حریم شخصی کاربرانش احترام می گذارد، بحثی است که بسیار مطرح بوده است. مارک زاکربرگ با اطلاعات شخصی کاربران چه می کند و بسیاری از سوالات دیگر در این مستند مطرح شده و در مورد آنها بحث می شود.

با دریافت این مستند کاربران می توانند با الگوریتم های قدرتمند فیس بوک آشنا شده و تبلیغ کنندگان و سیاستمدارانی را مشاهده نمایند که استفاده زیادی از آن می کنند و به طور مستقیم اهداف خود را از این طریق پیگیری می کنند. با توجه به این موضوع تنظیم درست این الگوریتم تقریبا غیرممکن به نظر رسیده و به نظر می رسد که پیچیدگی های خاصی در این شبکه اجتماعی دیده می شود. سوال و جواب این حوزه می تواند تا حد زیادی پرده از اتفاقات فیس بوک بردارد. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دریافت مستند What Facebook Knows about You از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده کنید.

عنوان مستند: BBC Panorama What Facebook Knows about You 2017 – فیس بوک درباره شما چه می داند؟

فرمت تصویری: ۱۰۸۰i HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: ندارد

دریافت-مستند-What-Facebook-Knows-about-You

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دریافت-مستند-What-Facebook-Knows-about-You  دریافت-مستند-What-Facebook-Knows-about-You

info

Information
Facebook is thought to know more about us than any other business in history, but what does the social network that Mark Zuckerberg built do with all of our personal information?

Reporter Darragh MacIntyre investigates how Facebook’s powerful algorithms allow advertisers and politicians to target us more directly than ever before, and he questions whether the company’s size and complexity now makes it impossible to regulate.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345