دریافت مووی آموزش Online Business Academy eCommerce


مووی آموزش Online Business Academy eCommerce در مورد نحوه تبدیل کردن تجارت های سنتی به تجارت آنلاین یا الکترونیک بحث می کند و سعی می کند تا استقلال مالی و آزادی رویاها را برای هر کاربری شرح دهد. این دوره می تواند کارایی زیادی برای کسانی داشته باشد که قصد دارند فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنند و یک کسب درامد مفید و بالا را از این طریق داشته باشند.

با دریافت این دوره می توانید به صورت گام به گام با موضوعات پیشرفته و نحوه راه اندازی چنین فروشگاه هایی را بیاد داشته باشید. مهمترین بخش از تجارت الکترونیک مربوط به اجناس و تبلیغاتی است که باید انجام شود و این دوره به طور مفصل به آنها خواهد پرداخت.

عنوان مجموعه: Online Business Academy eCommerce

مدت زمان: ۳ ساعت

مدرس: نامعلوم

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 44KHz 2ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

کاور-Online-Business-Academy-eCommerce

اسکرین-شات-Online-Business-Academy-eCommerce

info

How to become successful online with eCommerce focusing on Shopify and dropshipping!

If you have been dreaming of financial independence and freedom: this course is for you. You will learn about several topics. First of all, you will learn about the dropshipping model itself. Then you will learn how to set up your Shopify store on a step by step basis. You will use Oberlo app that helps you import items easily. Facebook ads are the next topic as the most important part of eCommerce and basically every online related business. Hope you will like the course, let’s get started!

اطلاعات فایل

  • حجم فایل: 417 مگابایت
  • تاریخ انتشار: April 2018
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 10.99 دلار

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دریافت یا نصب این مطلب دارید با تلفن ثابت با شماره 9099070545 تماس بگیرید (در صورت وجود مشکل در برقراری ارتباط به سایت پشتیبانی کلیک کنید)