دریافت مووی آموزش Python Programming Professional Course


مووی آموزش Python Programming Professional Course در مورد آموزش پیشرفته و حرفه ای زبان برنامه نویسی پایتون می باشد که درواقع یک زبان قدیمی و بسیار کارامد می باشد و این روزها، به عنوان یکی از بهترین و کارسازترین زبان ها شناخته می شود. کاربران این دوره آموزشی می توانند این زبان را در زمینه بیگ دیتا به کار برده و به صورت حرفه ای از آن استفاده کنند. در واقع در همین زمینه است که پایتون نقش خود را به خوبی ایفا کرده است و بسیار محبوب شده است. این دوره شما را با متخصصین همراه می کند تا بتوانید در زمینه مدیریت امور مای و تحلیل های ریاضی از این زبان استفاده کرده ودانش خود را بسیار بالاتر ببرید.

با دریافت این دوره شما مشترکا می توانید در کنار دیگر شرکت کنندگان دوره قرار بگیرید و شروع به یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون کنید. دوره دارای مباحث پویا و کاربردی است و شما در کمتر از ۶ ساعت مفید می توانید این دوره را یاد بگیرید. یادگیری سریع و کاربردی و البته عملی، یکی از بهترین کاربردهای این دوره می باشد.

عنوان دوره: Python Programming Professional Course

مدرس: HadoopExam Learning Resources

مدت زمان: ۵ ساعت و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 48 KHz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

کاور-Python-Programming-Professional-Course

اسکرین-شات-Python-Programming-Professional-Course

info

Description
As you know, Python is quite an old language. But it was not that popular earlier. But, in recent days when analytics on BigData picked up it became a very popular language. This is very powerful programming language. It has big community. Specially, finance and healthcare professionals started taking interest in this programming language reason being its analytical and mathematical capability. There is a huge demand for the Python programmer, having some basic knowledge of Python programming can make you very good in Analytics. So, start learning Python, in just few hours you will be very good Python programmer. Lets start right now, subscribe us… who all are using Python Programming Language . Its very importunate you start learning Python.. our training will bring you a higher level in less than 6 Hours of Python Learning… it makes your learning faster as per your comfort..

اطلاعات فایل

  • حجم فایل: 851 مگابایت
  • تاریخ انتشار: November 2018
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 49.99 دلار

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.