دریافت نسخه کرک شده گیم Gears of War Ultimate Edition برای کامپیوتر


1) ابتدا از ورژن ویندوز خود مطمئن شوید! ورژن ویندوز شما باید Version 1803 (OS Build 17134.48) و یا بالاتر باشد. بر روی سایر ورژن ها، این کرک و این گیم تست نشده است.

2) متاسفانه مایکروسافت آپدیت جدیدی را منتشر کرده که باعث از کار افتادن کرک در بسیاری از گیم های انحصاری UWP می باشد. این آپدیت را باید به صورت دستی غیرفعال کنید! بدین منظور، لطفا Command Prompt را به صورت Run as Administrator اجرا کنید و دستور زیر را بزنید:

wusa /uninstall /kb:4284835

 

منتظر باشید تا عملیات حذف تمام شود و ویندوز شما ریستارت شود. سپس اقدام به نصب گیم نمایید.

3) آنتی ویروس خود را حتما غیرفعال کنید. سپس توسط آخرین نسخه اپلیکیشن WinRar به اکسترکت فایل های فشرده بپردازید.

4) وارد پوشه ی اکسترکت شده ی خود شوید و فایل اجرایی InstallApp.exe را اجرا کنید. این امر باعث شروع نصب گیم می شود.

5) اگر اخطاری درباره ی پکیج های DLC دریافت کردید، آن را نادیده بگیرید. متن اخطار به صورت زیر می باشد:

Registering any existing DLC packages…failed!

 

6) گیم را از طریق استارت منو ویندوز خود اجرا کنید (از طریق شورتکات و یا اجرای فایل exe در محل نصب گیم، امکان پذیر نیست و خطا دریافت خواهید کرد).

================

رفع مشکلات رایج گیم:

نکته اول: برای اجرای گیم حتما نیاز به ویندوز 10 ورژن 1803 به بالا دارید. توصیه اکید می شود که گیم را تنها در درایوی که ویندوز شما نصب می باشد، نصب کنید.

نکته دوم: اگر پس از نصب و اتمام کرک شدن، باتوجه به اجرای گیم از استارت منو، بازهم گیم برای شما اجرا نشد؛ لطفا گیم را در پارتیشن دیگری غیر از درایو ویندوز خود نصب کنید.

نکته سوم: در اولین بار که گیم را اجرا می کنید، از شما آدرسی جهت ذخیره سازی سیو گیم می خواهد. هرجایی که دوست دارید را انتخاب کنید.

نکته چهارم: حتما به اکانت Microsoft خود لاگین باشید. از لاگین بودن در دو بخش XBOX و Windows Store در محیط ویندوز 10 اطمینان حاصل کنید.

نکته پنجم: اگر حالت Developer Mode توسط ستاپ گیم برای شما فعال نشد، برای نصب موفقیت آمیز گیم حتما باید آن را به طور دستی (از طریق Settings -> Windows Update -> For Developers) فعال کند.

نکته ششم: فایل اجرایی گیم را در فایروال خود حتما بلاک کنید. به صورت کامل! یعنی Inbout و Outbound باید برای این دو مورد بلاک شود. این امر باعث می شود تا تلاش گیم برای آنلاین شدن بی ثمر بماند و بتوانید آفلاین گیم کنید.

نکته هفتم: اگر وارد گیم می شوید اما در منوی اصلی، گیم کرش می کند و خارج می شود، تنها دلیلش رعایت نکردن نکته ششم است!

نکته هشتم: حتما مطمئن شوید که سیستم شما و گرافیک کارت شما در حالت High-Performance می باشند. بر روی سیستم های دارای دو کارت گرافیک، عموما گرافیک کارت اصلی شناسایی نمی شود و باعث می شود تا گیم برای شما اجرا نشود. با تنظیمات High-Performance می توانید از شناخت گرافیک کارت اصلی خود برای اجرای گیم مطمئن شوید.