دریافت گیم آرکید Flappy Dunk 1.5.6 بهمراه نسخه مود شده برای ندروید


دریافت گیم Flappy Dunk یک گیم در سیک آرکید می باشد که توسط استودیو گیم سازی VOODOO به صورت رایگان منتشر شده است این گیم با بیش از ده مییلون بار دریافت توانست امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی دریافت کند. گیم توپ بسکتبال پرنده یک گیم سرگرم کننده می باشد که دارای مراحل و سطح درجه های سختی مختلف می باشد شما در این گیم امکان شخصی سازی را نیز دارید .

اگر شما نیز از خشونت خسته اید و به دنبال یک گیم آرکید کم حجم، سرگرم کننده و البته جالب برای پر کردن اوقات فراغت تان هستید بدون شک Flappy Dunk مخصوص شما طراحی و ساخته شده است و نظرتان را جلب میکند! در این گیم باید سعی کنید با لمس صفحه نمایشگر توپ بسکتبال را داخل حلقه هایی که جلویش قرار می گیرند، بیندازید!

ده ها توپ مختلف و متنوع در گیم وجود دارد که قادرید با کسب امتیاز و پیشروی در مراحل ان ها را یکی پس از دیگری باز کنید و گیم با ان ها را تجربه کنید! اگر شما از دوستداران گیم های کم حجم با سبک آرکید می باشید بدون شک دریافت گیم اسماشینگ راش Smashing Rush نظرتان را جلب میکند.شما بری اجرا این گیم به ندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید .شما هم اکنون می توانید برای دریافت گیم به ادامه مطلب بروید.

Flappy Dunk 1.5.6 Apk+ Mod

با بیش از ۱۰ میلیون دریافت از گوگل پلی

Flappy-Dunk

http://upbaz.ir/wp-content/uploads/2018/05/Flappy-Dunk-1.jpg http://upbaz.ir/wp-content/uploads/2018/05/Flappy-Dunk-2.jpg http://upbaz.ir/wp-content/uploads/2018/05/Flappy-Dunk-3.jpg

info

Tap to jump into as many hoops as possible. Collect skins and achieve crazy challenges.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.