دریافت گیم اکشن Battlelands Royale 0.3.2 بهمراه نسخه مود شده برای ندروید


دریافت گیم Battlelands Royale یک گیم در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو گیم سازی Futureplay منتشر شده است .هنوز هیچ امتیازی برای این گیم در گوگل پلی ثبت نشده است. گیم Battlelands Royale یک گیم اکشن می باشد که شما هم اکنون می توانید برای دریافت نسخه مود شده و نسخه معمولی این گیم به ادامه مطلب بروید.

در دریافت گیم Battlelands Royale شما بهمراه ۲۳ گیمکن دیگر به صورت آنلاین قرار است در یک محیط مشخص برای زنده ماندن تان تلاش کنید، برنده کسی است که آخرین نفر زنده بماند . تعداد سلاح های مختلفی در کلاس های مختلف در دسترس شماست که با ان ها می توانید رقبای خود را از بین ببرید و برای پیروزی تلاش کنید! امکان آپگریت کردن سلاح و کارکتر ها نیز برای شما موجود است .

شما با افزایش امتیاز و با بدست آوردن پول می توانید اقدام به ارتقا کارکتر و سلاح های خود کنید و سطح آن ها را افزایش دهید. نحوه کنترل در Battlelands Royale به شما امکان حرکت و انجام کارهای مختلف را می دهند، در نقشه بزرگ گیم از ۳ تا ۵ دقیقه تمام تلاش تان را کنید تا اخرین فرد زنده مانده شما باشید و برنده میدان شوید! شما بری اجرا این گیم به ندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید .

Battlelands Royale 0.3.2 Apk+ Mod

Battlelands-Royale

info

Fight for survival in an epic last man standing multiplayer battle royale – but not as you know it! Made for mobile, Battlelands Royale is a casual shooting game for everyone to enjoy. With 32 players and 3-5 minute battles it’s pure non-stop carnage! No waiting in lobbies; no complicated menus to navigate. Just play, parachute, loot, shoot and survive!

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.