دریافت گیم 60Seconds Teds Army برای کامپیوتر + کرک PLAZA


گیم شصت ثانیه (به انگلیسی: ۶۰ Seconds) در سبک شبیه سازی، ماجراجویی و استراتژیک می باشد که توسط استودیو Robot Gentleman طراحی و منتشر شده است. در این گیم کنترل شخصیتی خانواده دوست و اهل قانون را به نام Ted برعهده دارید که یک اتفاق تلخ در زندگی او سبب می شود تا خوشحالی ها کنار رفته و غم و ناراحتی زندگی او را فراگیرد. تنها ۶۰ ثانیه زمان دارید تا ماموریت های گیم را به اتمام برسانید، در این ماموریت ها همه چیز از جمله زمان و اشیای اطراف برعلیه شما خواهند بود و باید سعی کنید تا با نجات دادن افراد کنار خود آنان را به پناهگاه امن برسانید اما این تازه شروع سفر هیجان انگیز شما می باشد زیرا پس از آن باید خود را برای رویارویی با دشوارترین چالش ها آماده کنید و با پیروزی آنان را پشت سر بگذارید تا بتوانید خوشحالی را برای باردیگر به زندگی خود بازگردانید.

۶۰Seconds Teds Army PC-PLAZA

دریافت-گیم-60-Seconds

دریافت گیم ۶۰Seconds از جایی آغاز می‌شود که شما در نقش پدرخانواده باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید کدام یک از اعضای خانواده و لوازم مورد نیاز را به پناهگاه ببرید. هرچند دنیای سه بعدی گیم در ابتدا خودنمایی می‌کند و قادر به کنترل پدر خانواده برای ورود به اتاق‌های خانه هستید، در ادامه گیم مسیر دیگری را در پیش می‌گیرد و تنها شاهد گذر روزها و تصمیم‌گیری‌های حیاتی خواهید بود. سوپ، آب آشامیدنی، تفنگ ساچمه‌ای،‌ نقشه، ساک و خیلی آیتم‌های دیگر از جمله چیزهایی هستند که می‌توانید در ۶۰ ثانیه حیاتی با خود به داخل پناهگاه ببرید.

با برخورد بمب اتم به شهر و آغاز دوران پسا بمب اتم، اولین روز در پناهگاه برای افراد زنده‌مانده، شروع می‌شود. گیم سعی دارد تا در نقش یک راوی از طریق دست‌نوشته‌هایی با گیمکن ارتباط برقرار کند و با خواندن دست نوشته‌ها از اوضاع و احوال هر یک از شخصیت‌ها مطلع می‌شوید. دریافت گیم ۶۰ Seconds در حقیقت نمونه‌ متفاوتی از یک گیم بقا (Survival) است. مانند هر گیم بقا، برای زنده ماندن باید اول از همه به تقسیم مواد غذایی میان شخصیت‌ها بپردازید. هر شخصیت می‌تواند چهار روز بدون نوشیدن و خوردن غذا زنده بماند و در نتیجه جیره بندی غذا اهمیت بسیاری را در تمام کردن گیم ۶۰ Seconds! ایفا می کند.

منبع توضیحات: دریافتها و زومجی

info

As Ted, a responsible citizen and a family man, you are faced with a slight disturbance to your happy, suburban lifestyle. THE NUCLEAR APOCALYPSE. With only 60 seconds left to impact, guide Ted in a mad, intense and action packed dash through his house in search of his family and useful supplies. Everything will be against you – time, your very own furniture, the house that’s different every time you play and the fundamental question – what to take with you and who to leave behind? Reaching the fallout shelter in time and alive is only the beginning. Whatever you scavenged and whoever you saved will play a vital role in your survival. Each survival story will be different, with every day surprising you with unexpected events. Will all of these stories end well? It’s up to you. Ration food and water, make best use of your supplies, face difficult choices and even venture into the wasteland.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3 (32/64 bit) or later

Processor: Intel Core™ 2 Duo 2.0+ GHz or an equivalent AMD CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce 8800 GT or AMD Radeon HD2900 XT (with 512MB VRAM)

DirectX: Version 9.0c

Storage: 3 GB available space

Additional Notes: Keyboard and mouse required, Microsoft Xbox 360 controller optional

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.