دریافت گیم Baseball Mogul 2018 برای کامپیوتر


جدیدترین سری از فرنچایز Baseball Mogul مخصوص سال ۲۰۱۸ منتشر شد. دریافت گیم Baseball Mogul 2018 یک اثر استراتژیک، کژوال و شبیه سازی است که تمامی تیم های بیسبال را از سال ۱۹۰۰ تا به امروز در خود جای داده و دو انتخاب پیش روی شما می گذارد. یا از تیم های موجود، تیمی را انتخاب کنید و مدیریت آن را بدست بگیرید. یا اینکه تیم خیالی خود را ایجاد کرده و با آن به مسابقات بپردازید. در نسخه ۲۰۱۸ این گیم، دو تغییر مهم را می توان به اضافه شدن اچیومنت ها و آمارها به کلاینت استیم مربوط به گیم دانست. شما به عنوال مدیر کل تیم خود حضور دارید.

شما باید بهترین ترکیب را برای گیمکنان اتخاذ کنید تا بتوانید به مسابقات جهانی راه پیدا کرده و افتخارات و البته درآمد کسب کنید. شما می توانید نقل و انتقالات گیمکنان را به صورت پیچیده انجام دهید و قراردادهای چندین ساله با گیمکنان مورد نظرتان ببندید. در دریافت گیم Baseball Mogul 2018 شما باید تیم بیسبال خود را به بهترین شکل ممکن ایجاد و رهبری نمایید. اگر در سال اول مسابقات موفق نشوید، یک شانس جدید تحت عنوان بخش آماتورهای بیسبال را باید بگذرانید. شما بهترین گیمکنان را از بهترین دبیرستان ها و دانشگاه های دنیا انتخاب می کنید. اگر این گیمکنان خوب عمل کردند، می توانید آن ها را نگه دارید و تیم خود را قدرتمند سازید. اگر هم مناسب نبودند، آن ها را به شرکت در مسابقات کوچکتر و یا حتی آموزشی ارسال کنید. حضور شما به عنوان مدیر کل نباید به بودن در دفتر اداری تیم محدود شود. دریافت گیم Baseball Mogul 2018 به شما اجازه می دهد تا تیم خود را به طور کامل در زمین مسابقه کنترل و مربیگری کنید. دقت کنید که گیم Baseball Mogul 2018 اصلا نیازی به سخت افزارهای قوی برای اجرا ندارد. بلکه با اکثریت سیستم ها، حتی بدون داشتن گرافیک کارت، می توانید گیم را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

Baseball Mogul 2018 PC-SKIDROW

دریافت-گیم-Baseball-Mogul-2018

info

Baseball Mogul® begins in any year you choose, from 1900 to present day with the full roster of your favorite team — or an entirely fictional team of your own creation. As General Manager (GM), your job is to build the best lineup of players to take your team to the World Series. You can make complex player trades and sign players to multi-year contracts as you build your team, but you’ll have to compete with the other General Managers, and negotiate with the player’s agents.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista
Memory: 512 MB RAM
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Not a demanding game on GPU or CPU. Basic or old computers will run this just fine.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Memory: 2 GB RAM
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دریافت یا نصب این مطلب دارید با تلفن ثابت با شماره 9099070545 تماس بگیرید (در صورت وجود مشکل در برقراری ارتباط به سایت پشتیبانی کلیک کنید)