دریافت گیم Chessaria The Tactical Adventure برای کامپیوتر


دریافت گیم Chessaria The Tactical Adventure ادغامی هنرمندانه از دو سبک گیم های ماموریتی داستان محور با سبک استراتژی نوبتی می باشد. به نبرد برای Chessaria ملحق شوید و فرمانروایی خود را پس بگیرید. استودیو Pixel Wizards وظیفه توسعه و انتشار گیم را بدست داشته است که در تاریخ ۸مارس ۲۰۱۸ به صورت نسخه نهایی در شبکه استیم منتشر شده است. داستان گیم از جایی شروع می شود که پس از هزاران سال زندگی آرام و رونق بخش، شهر الف نشین Silveran توسط اژدهایی از سمت شمال کاملا به آتش کشیده شده و به خاکستر تبدیل می شود. دلیرترین جنگجویان سرزمین وارد سفری ماجراجویانه و بی نظیر می شوند تا عدالت را برقرار ساخته و از راز حمله ای که به آن ها شده است پرده بردارند.

گیم Chessaria The Tactical Adventure از نبردهای تاکتیکال فانتزی بهره مند می باشد. ۱۰۰مرحله به دو صورت در گیم گنجانده شده است. به صورت تک نفره (ماجراجویی) و یا به صورت گیم سریع (به صورت نفر به نفر یا نفر به کامپیوتر). محیط گیم پلی گیم بسیار غنی می باشد و از تکسچرهای PBR، اولترا اچ دی ۴K و انیمیشن های پیشرفته برای هرکدام از کاراکترها استفاده می کند. شما کنترل شش هیرو را به دست دارید که هرکدام از آن ها باتوجه به یکی از مهره های شطرنج، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. با رئیس های چالش برانگیز به نبرد بپردازید و مهارت های تاکتیکال خود را محک بزنید.

Chessaria The Tactical Adventure PC-CODEX

دریافت-گیم-Chessaria-The-Tactical-Adventure

مشاهده تریلر گیم:

تصاویری از محیط گیم:

اسکرین-شات-گیم-Chessaria-The-Tactical-Adventure اسکرین-شات-گیم-Chessaria-The-Tactical-Adventure

اسکرین-شات-گیم-Chessaria-The-Tactical-Adventure اسکرین-شات-گیم-Chessaria-The-Tactical-Adventure

اسکرین-شات-گیم-Chessaria-The-Tactical-Adventure اسکرین-شات-گیم-Chessaria-The-Tactical-Adventure

info

Enter the world of Chessaria, the turn-based tactical game that combines an epic adventure and the strategic intensity of chess!After a thousand years of peace and prosperity, the elven city of Silveran is burnt to ashes by a dragon from the north. The bravest warriors will embark on an epic journey to seek justice and unveil the truth behind the attack…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: 2.0 GHz Dual-Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 960-M 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: 2.7 GHz Quad-Core Intel Core i7 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1060
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345