دریافت گیم Cube Life Island Survival برای کامپیوتر


نسخه نهایی دریافت گیم Cube Life Island Survival در ۲۰م آپریل ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شد. این گیم در سبک ماجراجویانه، تلاش برای بقا و ایندی می باشد که توسط استودیو Cypronia توسعه و انتشار یافته است. محیط و نحوه گیم‌پلی گیم Cube Life: Island Survival بسیار شبیه به گیم استودیو موجنگ یعنی ماینکرفت طراحی شده است. این گیم دارای دو بخش Creative و Survival است و ماجرای گیم درباره شخصی است که در یک جنگل بزرگ و انبوه گیر کرده است و او با چند ابزار باید خود را در برابر حیوات و سوانح نجات بدهد. عقاب‌ها، آدم خوارها و عنکبوت‌ها موجوداتی هستند که به دنبال شکار و خوردن شخصیت گیم هستند. همچنین، برای زنده نگه داشتن او باید به دنبال غذا، آب و پناهگاه در جنگل بپردازند. گیمکنان می‌توانند در دریافت گیم Cube Life Island Survival قایق بسازند و به مناطق مختلف گیم بروند و بیش از ۲۰۰ آیتم برای ساخت و ساز برای این گیم موجود است.

Cube Life Island Survival PC-PLAZA

دریافت-گیم-Cube-Life-Island-Survival

استودیو اسلواکیایی Cyrpronia اوایل ماه نوامبر دریافت گیم Cube Life Island Survival را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی کرد که این گیم بسیار شبیه به گیم Minecraft طراحی شده است. پیش از این، گیم Cube Life: Island Survival برای کنسول Wii U منتشر شده بود. این استودیو با ارتقای گرافیک گیم، قصد دارد این گیم را اواخر فصل بهار سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم PC منتشر کند.

منبع توضیحات: دریافتها و زومجی

info

Built with feedback from our community in mind, Cube Life: Island Survival has all the features and gameplay you’ve come to expect from open world, sand box style games, and more! The game was originally developed for the Nintendo eShop in 2015. Since then, it’s become a bestseller, even hitting the top of the Nintendo eShop charts (#1 Europe, #2 America, #3 Japan).

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10
Processor: 2 GHz Intel dual-core or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 660 2GB or AMD equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Sound Card: any

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10, 64 bit
Processor: Intel Core i5 or AMD Ryzen 5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 980 / AMD R9 Fury
DirectX: Version 12
Storage: 3 GB available space
Sound Card: any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دریافت یا نصب این مطلب دارید با تلفن ثابت با شماره 9099070545 تماس بگیرید (در صورت وجود مشکل در برقراری ارتباط به سایت پشتیبانی کلیک کنید)