دریافت گیم Distrust برای کامپیوتر به همراه آپدیت شماره 4


دریافت گیم Distrust را می توان عنوانی کاملا برگرفته از The Thing دانست. این گیم در سبک استراتژیک، ماجراجویی و خشونت آمیز توسط کمپانی Cheerdealers توسعه داده شده و Alawar Premium آن را در تاریخ ۲۳ آگوست ۲۰۱۷ در شبکه استیم منتشر کرد. داستان گیم از جایی شروع می شود که هلیکوپتری که گروهی از محققین را به همراه خود داشته، در منطقه ای در قطب شمال با زمین اصابت می کند. محققین سعی در راهی برای بازگشت می کنند اما تلاش آن ها فقط باعث می شود تا بیشتر در تاریکی غرق شده و سناریویی ترسناک را برای خود رقم بزنند. وقتی که آن ها به خواب فرو می روند، نیرویی ترسناک را جذب می کنند که زندگی آن ها را از تنشان می تواند خارج کند! اما هرچه بیشتر برای بیدار ماندن تلاش می کنند، توانایی آن ها برای زنده ماندن کمتر می شود.

وقتی که این بازماندگان تلاش می کنند کمی استراحت کنند تا بدون مردن، خستگی آن ها برطرف شود، آرام آرام به جنون دست پیدا کرده و به نقطه ای می رسند که دیگر به احساسات خود هیچ اعتمادی ندارند. در این لحظه، آن ها حتی تفاوت حقیقت و خیال را متوجه نمی شوند! شما در دریافت گیم Distrust وظیفه راهبری این بازماندگان را خواهید داشت تا در منطقه ای که به صورت تصادفی در قطب شما تشکیل می شود، با مشکلات سخت جوی کنار آمده و آن ها را نجات دهید. از ویژگی های گیم می توان به هوای بسیار سرد با دشواری های مختص خود، ایجاد تصادفی مراحل گیم، وجود ۱۵ کاراکتر که هرکدام توانایی ها و مهارت های خود را داشته، ده ها مرحله و چالش در گیم و … اشاره نمود.

Distrust PC-CODEX

|آپدیت Distrust Update 4-CODEX اضافه شد|

دریافت-گیم-Distrust

تصاویری از محیط گیم

دریافت-گیم-Distrust دریافت-گیم-Distrust

دریافت-گیم-Distrust دریافت-گیم-Distrust

دریافت-گیم-Distrust دریافت-گیم-Distrust

info

A helicopter crash left a group of explorers stranded near an Arctic base. As they try to find a way back, all they are doing is sinking deeper into a nightmare scenario. When they sleep, they attract a terrifying force that sucks the life out of their bodies, but the longer they battle exhaustion and stay awake, the less likely they are to survive…As the survivors try to sleep just enough to stave off fatigue without dying, they slowly go mad and eventually reach the point where they can no longer trust their senses. In time, they can’t even tell the difference between reality and a hallucination.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00GHz or higher
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 600M / ATI Radeon HD 5450 (1GB)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Core i5 – 2.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 600M / ATI Radeon HD 5450 (1GB)
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

برای رزرو این مکان تبلیغاتی با ایمیل زیر مکاتبه کنید:

Downloadha.help@gmail.com