دریافت گیم Koloro + Update v20180524-PLAZA برای کامپیوتر


گیم Koloro یک اثر پازل پلتفورمینگ است که سبک و سیاق فوق العاده جذاب و هنری را تحویل گیمکنان داده است. این گیم سعی کرده است تا به صورت پویا، یک تجربه ناب و منحصربفرد را به گیمکنان ارائه دهد. گیم دارای شخصیت های بسیار دوست داشتنی است و شما نیز می توانید در دنیای رویایی گیم، با این شخصیت ها همراه شده و با موسیقی متن اکشن گیم همراه شوید. وقتی گیم را تجربه می کنید با بسیاری از المان های هنری گیم روبرو می شوید در فضایی که با تاریکی و رنگ های متنوع ترکیب شده است، یک تجربه ناب را خواهید داشت. شما باید در دریافت گیم Koloro به کورا، که دختر کوچکی با موهای صورتی است، تبدیل شده و ترس و اضطراب را از خود دور کنید. شما از این ترس و اضطراب برای پید کردن خواهر کوچک خود، یعنی نورا استفاده می کنید و باید در جهانی که با رویاها و کابوس ها، احاطه شده است، هدف خود را دنبال کنید.

Koloro PC-PLAZA

آپدیت گیم Koloro Update v20180524-PLAZA اضافه شد

دریافت-گیم-Koloro

با دریافت Koloro باید از موانع بسیاری عبور کرده و بیشتر از پرش های متوالی استفاده کنید تا با تمرکز و سرعت بالا بتوانید عبور کنید. گیم حالت پازل و معمایی هم دارد و باید یک تجربه ناب را به همراه حل کردن بعضی از معماهای ساده گیم داشته باشید. جهان گیم شیطانی به نظر می رسد و این موضوع از گرافیک و موسیقی گیم به خوبی قابل رویت است. گیم Koloro در حالت مینیمالیستی و با گیم پلی معمولی ارائه شده است و در واقع همه فاکتورهای منحصربفرد لازم برای نمایش توانایی های شما را خواهد داشت. این فاکتورها کمک می کنند که به دقت جهان گیم را کاوش کرده و جهش های ضروری را انجام دهید.

فاکتور هنری گیم در متناقض با دنیای رویایی گیم است و انجام دادن کاوش های هیجان انگیز، یک حس عالی را به گیمکن می دهد که اصلا دل کندن از گیم را سخت می کند. موسیقی متن عالی نیز با صدای فراگیر و جذاب خودش، بهترین زمینه را جهت تجربه یک گیم پلی منحصربفرد ایجاد کرده است. گیم Koloro بیش از ۳۰۰ سطح هیجان انگیز است که مکانیک گیم را چالش می کشد و عکس العمل مناسبی را برای یادگیری ریتم بصری گیم ارائه می کند. شما می توانید ماجراجویی های جالبی را در گیم تجربه کنید و با عملکرد مناسب، با شخصیت های دوست داشتنی اطراف خود، به دوستی و عشق بپردازید.

info

Koloro is a contemplative puzzle/platform game with a unique and dynamique one-button gameplay, lovable characters, all in a dreamlike world with striking art style, and accompanied by a captivating soundtrack. Become Kora, the little girl with pink hair, and surpass her fears and anxieties to find her little sister Lora in a world where dreams and nightmares are one! Jump and avoid the obstacles and hordes of shadows monsters led by the very naughty Bad come straight from the deepest fears of Kora!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 310
DirectX: Version 9.0
Storage: 1140 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 Pro 64-bit
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3450 CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.1GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 12
Storage: 1140 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.