دریافت گیم March to Glory


دریافت گیم March to Glory اثری در سبک استراتژیک نوبتی می باشد که در دوران نبردهای ناپلئون با گیم پلی چالش برانگیز روایت می شود. حضور مکانیزم های جذاب که با نبردهای هیجان انگیز آمیخته شده اند، در این گیم به چشم می خورد. گیم March to Glory اثری از استودیو Shenandoah می باشد و Slitherine آن را منتشر کرده است. به ارتش های مختلف فرمان بدهید و بهترین تاکتیک را برای جنگیدن استفاده کنید. در حملات وسیع شرکت کنید، سواره نظام ها را به خط کرده و پیاده نظام ها را مسلح کنید. شما می توانید ترکیب های متعددی برای ارتش خود انتخاب کنید و در شرایط مختلف آن ها را قرار دهید. بخش تک نفره گیم شامل ۱۴نقشه تاریخی می باشد که از فرانسه تا روسیه را شامل می شود. مسیر شما از اتریش، ایالات آلمان و پروسس عبور خواهد کرد. هم چنین حالت مالتی پلیر در دریافت گیم March to Glory لحاظ شده است تا بتوانید با دوستان خود در حالت چندنفره به مبارزه بپردازید. مکانیزم های گیم بسیار ساده خواهند بود و سیستم نبرد نیز به صورت واقع گرایانه ساخته شده است. به خاطر داشته باشید که تجدید قوا همیشه به موقع انجام نخواهد شد. پس همیشه نقشه دیگری را برای نبردهای خود در سر داشته باشید.

March to Glory PC-SKIDROW

دریافت-گیم-March-to-Glory

اسکرین شات:

دریافت-گیم-March-to-Glory دریافت-گیم-March-to-Glory

دریافت-گیم-March-to-Glory دریافت-گیم-March-to-Glory

دریافت-گیم-March-to-Glory دریافت-گیم-March-to-Glory

info

Europe, beginning of the XIX century. Born from the ashes of the Ancient-Regime, the new French Empire is putting the old continent on fire, spreading the seeds of the Revolution. Napoleon Bonaparte, inflicting several humiliating defeats to his enemies, has shown how ineffective the old tactics have been against him, forcing the other European powers to renovate their approach. Will this be enough to put an end the French ambitions? Or it will be just another fruitless effort against the military genius of the Corsican ogre?

March to Glory is a turn-based strategy game that takes you through the Napoleonic wars with a new strategic and challenging gameplay, full of interesting mechanics combined with thrilling combat.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10
Processor: Pentium 4 or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512Mb DirectX 9 video card with shader model 2.0
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2500 MB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

برای رزرو این مکان تبلیغاتی با ایمیل زیر مکاتبه کنید:

Downloadha.help@gmail.com