دریافت گیم Mars Taken برای کامپیوتر


یک گیم پر از باگ دیگر! گیم Mars Taken که اثر استودیو Corpix Games می باشد دارای مشکلات بسیار زیادی است که امکان اجرا و پیشروی گیم را به شما نخواهد داد. در همان ابتدای گیم از هر گوشه و کنار گیم خواهید افتاد و دوباره گیم شروع می شود. به نظر می آید که اگر تیم توسعه دهنده تمایل به فروش گیم خود دارد، بایستی آپدیت های بسیار زیادی را برای آن منتشر کند. دریافت گیم Mars Taken اثری در سبک اکشن، ماجراجویی و سوم شخص شوتر است که در ۲۳مارس ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شده است. شما با بیگانگان بر روی سیاره مریخ خواهید بود. به کاوش سیاره ی سرخ بپردازید و داستانی عمیق را دنبال کنید. داستان این گیم درباره ی بیگانگان نیست…بلکه داستانی درباره ی زندگی و عشق است. داستان گیم درباره شخصیتی به نام Jonathan Rollins می باشد. وی عضو گروهی است که عازم سفر به مریخ هستند. او این سفر پر مخاطره را برای تامین هزینه های همسر بیمارش تقبل می کند. یک سفر ماجراجویانه ی بزرگ، تبدیل به تلاش برای بقا می شود. سه گونه ی مختلف بیگانه با پنج اسلحه متفاوت در گیم پلی گیم تعبیه شده اند. شما می توانید سطح کره ی مریخ را کاوش کرده و معماهای محیطی را حل کنید. تمامی گیم Mars Taken توسط یک نفر توسعه یافته است.

Mars Taken PC-CODEX

دریافت-گیم-Mars-Taken

اسکرین شات:

دریافت-گیم-Mars-Taken دریافت-گیم-Mars-Taken

دریافت-گیم-Mars-Taken دریافت-گیم-Mars-Taken

دریافت-گیم-Mars-Taken دریافت-گیم-Mars-Taken

info

Mars Taken is a third person shooter based on a mysterious story. Jonathan Rollins is a crew member heading for Mars. He took this dangerous job to earn money for his sick wife. A huge expedition turns into a struggle for survival. This is a story about life, love, and fight. As a player, we will shoot 3 types of aliens using 5 types of weapons. We can explore Mars surface, 3 bases and caves. Solve environmental puzzles and follow a deep story.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345