دریافت گیم Nanoui – کتاب نانویی برای کامپیوتر به همراه کرک CODEX


کتاب نانویی (به انگلیسی: Nanoui) دزدیده شده است و باعث شده تا تمامی امپراطوری به آشوب کشیده شود و نیروهای شیطانی اجازه ی ظهور داشته باشند. دریافت گیم Nanoui در دنیایی فانتزی با قلعه های عظیم روایت می شود. جادو و اژدهایان منتظر شما هستند. قهرمان اصلی داستان (که شما هستید) بایستی به سفری ماجراجویانه رفته و قدرت با بازگردانید تا امپراطوری نجات پیدا کند. گیم Nanoui عنوانی در سبک کژوال، اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیو Phoesion توسعه و انتشار پیدا کرده است. شما می توانید این گیم را تا حداکثر چهار نفر با دوستان خود به صورت آفلاین یا آنلاین اجرا کنید. به شمشیرزدن و نابودی دشمنان بپردازید و راه پیروزی خود را از میان غول ها، ترول ها، شیاطین، عنکبوت ها و بسیاری موانع دیگر باز کنید. دقت داشته باشید که حالت آفلاین گیم به صورت Shared-Screen است که صفحه نمایش شما به اشتراک گذاشته می شود.

با پیشروی در گیم پلی گیم، می توانید اسلحه و وردهای جدیدی را برای خود آنلاک کنید. کاراکتر خود را توسعه دهید و جان سلامت، توانایی، سحر و جادو و قدرت دفاعی آن را افزایش دهید. از موجودات متعددی که در محیط گیم قرار دارند استفاده کنید تا قدرت، سرعت و توانایی های خود را افزایش دهید. انجین گیم Nanoui بر اساس موتور گرافیکی اختصاصی استودیو Phoesion توسعه یافته است.

Nanoui PC-CODEX

دریافت-گیم-Nanoui

اسکرین شات:

دریافت-گیم-Nanoui دریافت-گیم-Nanoui

دریافت-گیم-Nanoui دریافت-گیم-Nanoui

دریافت-گیم-Nanoui دریافت-گیم-Nanoui

info

The book of Nanoui has been stolen, plunging the kingdom into chaos and allowing the forces of evil to rise. Set in a fantasy world of great castles, magic and dragons, our four heroes begin their quest to retrieve the powerful artifact and save the kingdom. Up to four friends can join forces and play locally or online, to hack and slash your way to victory through hordes of ghouls, trolls, demons, spiders and many more.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8.1
Processor: Dual Core 1.8 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 750, Radeon R7 240, 1GB VRAM, Shader Model 5.0 or better
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Quad Core 2.4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 1070, Radeon RX 570, 4 GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345