دریافت گیم Riverhill Trials برای کامپیوتر به همراه کرک PLAZA


داستان گیم Riverhill Trials از جایی شروع می شود که متوجه می شوید در سیاره ای دوردست گیر افتاده اید. هیچ چیزی از اینکه چگونه اینجا هستید نمی دانید. درون یک سفینه ی فضایی از خواب بیدار می شوید و باید در سرتاسر این کهکشان پرواز کنید تا از سنگ های آسمانی و سازه های بیگانه پیش از فرود بر روی این سیاره بیگانه در امان باشید. این سیاره با تغییر محیط اطراف شما وقتی که در آن پیشروی می کنید، شما را به چالش خواهد کشید. دلیل این کار، جلوگیری از رفتن شما از سیاره Riverhill است. در دریافت گیم Riverhill Trials تنها وظیفه شما پیدا کردن راهی برای خروج از این سیاره زیباست. محیط گیم به صورت کاملا پویا می باشد و کاملا در حال تغییر است؛ دیوارها فرو خواهند ریخت، صخره ها حرکت می کنند و درختان سقوط خواهند کرد. ده ها آیتم چالش برانگیز و راز در سرتاسر سیاره ی Riverhill قرار دارند که باید آن ها را پیدا کنید. اسم این آیتم ها در گیم با لقب Collectible شناخته می شوند. بیش از ۱۵ محیط مختلف با دقت بسیار بالا در این گیم طراحی شده اند. اگر از طرفداران گیم هایی از قبیل Firewatch، The Wtiness یا Limbo می باشید، این گیم هم حتما برای شما لذت بخش خواهد بود.

Riverhill Trials PC-PLAZA

دریافت-گیم-Riverhill-Trials

اسکرین شات:

دریافت-گیم-Riverhill-Trials دریافت-گیم-Riverhill-Trials

دریافت-گیم-Riverhill-Trials دریافت-گیم-Riverhill-Trials

دریافت-گیم-Riverhill-Trials دریافت-گیم-Riverhill-Trials

info

The player character finds himself trapped on a distant planet. He doesn’t know how he got there, he wakes up in a space ship and he has to fly it through the galaxy avoiding asteroids and alien structures before landing on strange looking planet. The planet will test the player by changing surroundings around him as he moves forward, trying to stop him from leaving Riverhill at all cost.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10
Processor: Intel i5 2400 / AMD FX 8350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 660 Ti / AMD RX 560
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 8, 10
Processor: Intel i5 4670k / Ryzen 5 1600
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 770 / R9 280
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

برای رزرو این مکان تبلیغاتی با ایمیل زیر مکاتبه کنید:

Downloadha.help@gmail.com