دریافت گیم Songbringer – The Trial of Ren برای کامپیوتر


استودیو ویزارد فو (Wizard Fu) که تیم توسعه دهنده آن را تنها یک نفر تشکیل داده است، پروژه جدید خود را با نام دریافت گیم Songbringer معرفی کرد. اگر برای اولین بار است که نام این گیم به گوشتان می‌خورد باید گفت که Songbringer یک اثر علمی‌ تخیلی است که در سبک نقش‌ آفرینی اکشن و کلاسیک طراحی شده است. وقایع این گیم در گذشته بسیار دور و در کهکشان راه شیری اتفاق می‌افتد. کاربران در این گیم در نقش کاراکتری به نام Roq گیم می‌کنند که علاقه‌مند به سفر در کهکشان‌‌های مختلف است و سفر خود را با کشتی خود یعنی Songbringer شروع می‌کند.

در طی سفر Roq با امر غیرمنتظره‌ای روبرو می‌شود و ناگهان در سیاره‌ای مرموز خود را بیدار پیدا می‌کند. او در حالی که کشتی خود را تخریب شده می‌بیند متوجه می‌شود که لباس‌ او نیز گمشده است و او عریان مانده است. وی متوجه می‌شود که اتفاق عجیبی در پیرامون او در حال رخ دادن است. پس از مدتی او یک شمشیر عجیب و غریبی را پیدا می‌کند و با برداشتن او، ارتشی از شیاطین را بیدار می‌کند. حال جنگی در این سیاره رخ داده است و کاراکتر ما با ربات مورد اطمینان وی که Jib نام دارد به جنگ با ارتش شیطانی می‌روند که آنها را متوقف کنند. ضمنا کاربران می‌توانند هدایت ربات یاد شده را به واسطه‌ی بخش همکاری چند نفره آفلاین (لوکال کوآپ) بر عهده بگیرند و به یاری کاراکتر اصلی بروند.

Songbringer The Trial of Ren PC-PLAZA

|نسخه کاملا آپدیت شده گیم The Trial of Ren جایگزین شد|

دریافت-گیم-Songbringer-The-Trial-of-Ren

دنیای گیم Songbringer از سیستم پردازش Procedurally Generated بهره می‌برد و کاربران در آن شاهد محیط‌های تکراری نخواهند بود. در این گیم بیش از ۱۰ محیط مختلف جای گرفته است که از زاویه دیدی سه‌چهارم بهره می‌برد. فرآیند این گیم طوری پردازش می‌شود که کاربران پس از وارد کردن یک کد شش رقمی گیم را شروع می‌کنند. این کد محیط‌های گیم شما را پردازش می‌کند، به این معنی که سفر‌های شما با یکدیگر مشابه نبوده مگر اینکه کد وارد شده خود را با کسی به اشتراک و در میان بگذارید.

در مورد آیتم‌های این گیم باید گفت که این گیم بیش از یکصد نوع آیتم منحصر‌به‌فرد را در خود جای داده است که شامل نیروزا‌ها و غیره می‌شود. همچنین در این گیم محتویات پنهان نیز دیده می‌شود که در کنار حالت‌های مختلف در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. حالت Permadath که از سبک روگ‌لایک الهام گرفته شده است نیز در دسترس گیمکنان قرار گرفته می‌شود. گفتنی است که مبارزات این گیم با استفاده از ۷ نوع سلاح انجام می‌گردد که شامل شمشیر‌نانو، کلاه بومرنگ مانند، بمب‌ها، اورب‌ها، شمشیر ارواح، فندک و کیلو‌بمب می‌شود. کاربران می‌توانند با ارتقای مهارت‌های خود و ثبت امتیازات خود در جدول امتیازات آنلاین (Leaderboards) با گیمکنان دیگر به رقابت بپردازند.

منبع توضیحات: زومجی

info

Songbringer is a scifi action RPG with swords, secrets, dungeons, bosses and stuff.You play the role of protagonist and accidental hero, Roq Epimetheos. With a propensity for partying and making music, he cruises the galaxy with his skybot Jib aboard the ship Songbringer, searching for verdant planets absent the presence of galactic police.When Roq finds the nanosword hidden in a cave on Ekzera, he unwittingly awakens an ancient evil. The sword is pretty fraggin’ sweet though. It… hums.

The Trial of Ren DLC:

Discover the whereabouts of the mysterious Ren and undertake his trial with the aim of achieving spiritual ascension. Craft new items to power up Roq and top the leaderboards by overcoming the new enhanced difficulty mode.

  • + A new combat-focused dungeon featuring remixed enemies and a new boss.
  • + Two new craftable weapons, the Flamethrower and the Hyper Boots.
  • + Battle Meditation, a new item that can power up your partner!
  • + Eiael’s Snare, a new item that increases your final score, but also grants all bosses new special attacks and increases the difficulty of enemies.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: 1.0 Ghz or faster
Memory: 1 GB RAM
Graphics: OpenGL 2.0+ Compatible Card
Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: 2.0 Ghz or faster
Memory: 2 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.0+ Compatible Card
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دریافت یا نصب این مطلب دارید با تلفن ثابت با شماره 9099070545 تماس بگیرید (در صورت وجود مشکل در برقراری ارتباط به سایت پشتیبانی کلیک کنید)