دریافت گیم Stonewall Penitentiary برای کامپیوتر


گیم Stonewall Penitentiary یک اثر ماجراجویانه اسرارآمیز با تم تاریک و قهرمانانه می باشد که حس و حال خوبی را به گیمکن القا می کند و با بهره گیری از رمان های گرافیکی ترسناک، توانسته است تا یک اثر درگیر کننده با حالت نقش آفرینی را ارائه دهد. گیم دارای سبک کلاسیک خاص خودش می باشد که می توانید آن را تجربه کرده و به ترک و دلهره خاص و جیغ آوری در این گیم برسید. سبکی که این گیم پیش گرفته است را می توان بسیار شبیه به سری مووی های اره و جیغ مرتبط دانست. وظیفه شما در گیم Stonewall Penitentiary کشف راه های فرار از دست قاتلی می باشد که شما و شش نفر را به دام انداخته و در یک ساختمانی اسیر کرده است. حال این شما هستید که باید بر ترس خد غلبه کرده و با حل پازل های گیم نجات پیدا کنید.

Stonewall Penitentiary PC-PLAZA

دریافت-گیم-Stonewall-Penitentiary

این گیم در زندانی به نام Stonewall جریان دارد و باید دید که به محلی برای نجات شما بدل می شود، یا محلی قبر شما. گیم Stonewall Penitentiary مبتنی بر شخصیت دونقطه ای می باشد و شما باید روی روایت داستانی و دیالوگ ها تسلط داشته باشید و در نهایت بهترین انتخاب ها را انجام دهید. صفحه نمایش می تواند حالت کاراکترها را به شما نشان داده و انتخاب ها را در اختیارتان قرار دهد. انتخاب هایی که روی سرنوشت شما و دوستان شما تاثیرگذار خواهند بود.

با دریافت گیم Stonewall Penitentiary شما در حالی از خواب بیدار می شوید که تک و تنها در گوشه ای سازه خرابه گیر افتاده اید و بی خبر از دوستان خود، سعی می کنید که حالت خود را ریکاوری کرده و در نهایت شروع به گشت و گذار در ساختمان کنید. در این زندان، هفت مظنون وجود دارد و هر یک از آنها می توانند قاتل باشند. شما باید از مهارت های کاراگاهی خود استفاده کنید و متوجه شوید که کدام یک از دوستان شما می تواند یک قاتل باشد. هر کدام از شش نفر و خود شما، دارای شخصیت های پرداخت شده ای هستید که یکی از نقاط قوت این گیم زیبا محسوب می شود.

info

Stonewall Penitentiary is an indie murder mystery adventure that is presented in the visual style of graphic novels. It pays tribute to Agatha Christie’s classic And Then There Were None and horror thrillers like Scream and Saw. Discover why you and six others were kidnapped by an unknown captor as you search an eerie prison and solve mind-bending puzzles to determine “whodunit!”

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP or later
Processor: Pentium 4
Memory: 2 GB RAM
Graphics: any
Storage: 2 GB available space
Sound Card: optional but highly recommended
Additional Notes: Native resolution: 1366×768; rescales to fill screen

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.