دریافت گیم Subaeria برای کامپیوتر به همراه کرک SKIDROW


گیم Subaeria یک گیم اکشن گیج کننده است که با عناصر روگ لایک ترکیب شده است و در طی آن، گیمکنان سعی می کنند که از استراتژی خاصی برای نابودی دشمنان خود استفاده کنند. هر گیمکن باید در مورد چگونگی جای گیری در محیط گیم و روبرو شدن با موقعیت های مختلف، فکری در سرش داشته باشد و بتواند از استراتژی نابی برای مقابله با دشمنان استفاده کند. کلیت گیم در مورد چگونگی استفاده از محیط و توانایی هایشان برای شکست دادن دشمنان است. توانایی که باید هوش فرد را به چالش بکشد و وی را در مخمصه فکری قرار دهد. گیمکنان در داستان گیم Subaeria، به دنبال دختری به دنبال Styx هستند که به دنبال انتقام از قاتلان خانواده خودش است. این خانواده توسط رئیس سابریا کشته شده اند. این دختر باید از طریق یکسری ربات هایی وارد عمل شود و آنها را از طریق دستکاری به جان همدیگر بیاندازد.

دشمنان گیم از پویایی خوبی برخوردارند و شما باید از مهارت های محیطی استفاده کرده و بتوانید ربات های دشمنان را تحت تاثیر قرار دهید. همه عناصر گیم Subaeria باید با استراتژی خاصی در کنار هم قرار داشته باشند. هر اتاق شامل یک پازل معمایی است که باید حل کنید و سپس مهارت های خود را در بخش اکشن نیز به نمایش بگذارید. این مهارت های شما هستند که به جان این دخترک کمک می کنند و باعث می شوند که در ماموریت خود با موفقیت کامل عمل کند. تصمیمات استراتژیک شما است که نحوه پیشرفت داستان گیم را تعیین می کند و در این زمینه باید نحوه اختصاص دادن منابع، به برخی از داستان ها را تعیین کنید.

Subaeria PC-SKIDROW

دریافت-گیم-Subaeria

گیم پیچ و خم زیادی برای شما خواهد داشت و تا حدودی باید از تجهیزات هر مرحله به خوبی استفاده کنید. اسراری که در عمق داستان گیم شاهد آن هستیم، که باید آنها را کشف کرده و سر از اتفاقات واقعی داستان بیاورید. هدف انتقامی رفته رفته در گیم پیگیری می شود و دخترک مسرتر از همیشه به دنبال پیدا کردن سردسته سابریا ها می باشد.

info

Subaeria is an intense action puzzler with roguelike-elements. Players use their wits to manipulate their enemies into destroying each other. They’ll have to be smart in how they approach different situations and think strategically on how to use their environment and abilities to defeat their enemies.

Players follow Styx, a young girl who’s out for revenge after her family is murdered by the overlord of Subaeria. She must fight her way through droves of murderous robots by pitting them against one another. As she progresses towards her goal of revenge, she’ll explore the underwater city of Subaeria to uncover the mysteries that lie below the depths.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista 64-bit or higher
Processor: Intel Core i5-650, 3.20 GHz / AMD Phenom II X4 945, 3.00 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 470 / Radeon HD 6870
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Xbox controller recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.