دریافت گیم Wizard of Legend


گیم Wizard of Legend توانسته است تا با عناصر سرگرم کننده خودش، مبارزات جادویی و هیجان انگیزی را در قالب رقابت های پویا به نمایش گذارد. گیم دارای جابه جایی های سریع شخصیت اصلی و همچنین ترکیبات ویرانگری از رقابت علیه دشمنان است که باعث می شود ساعت ها بتوانید به صورت اعتیادآوری گیم را تجربه کرده و از بهترین جادوها استفاده کنید. استفاده از چهره های متنوع در گیم ها و همچنین بالابردن مهارت های استفاده از جادوها، می تواند راه چاره شما برای پیشروی در گیم و استفاده از لوت باکس های آن باشد.

صدها جادوی منحصربفرد در گیم انتظار شما را می کشند و شما نیز باید بتوانید از جادوهای افسانه ای برای تبدیل شدن به یک حماسه گر استفاده کنید. گیم Wizard of Legend شما را به صحنه های مبارزاتی زیادی سوق خواهد داد که همگی در گرافیک هیجان انگیزی گیم، حس و حال دیگری پیدا کرده و وجود سرعت بالا در چنین گیم پلی ای، همان چیزی است که گیم به آن نیاز دارد.

Wizard of Legend PC-PROPER SKIDROW

Wizard of Legend 1.01 (20748) PC-GOG

دریافت-گیم-Wizard-of-Legend

دریافت گیم Wizard of Legend دارای حالت های مختلف گیم پلی، نظیر کوآپ است که این امکان را ایجاد می کند تا با دوستان خود گیم کرده و با آیتم ها و جادوهای جدیدی نیز همراه شوید. نبردها تنها زمانی پایان می یابند که دوست شما در جنگ شکست بخورد و در این حالت شما نیز تمام اعتبار خود را از دست می دهید. این حالت ها می تواند فرصتی برای عرض اندام بیشتر در گیم باشد. وجود بیش از ۱۰۰ سلاح و جادو در گیم به همراه اقلام منحصربفرد در مراحل، می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. این گیم یک گرافیک خوب و قوی هم دارد که مقارن با سرعت بالای گیم است و سعی شده است که تاثیر منفی در زمینه چالش های گیم نداشته باشد.

از دیگر موفقیت های گیم می توان به استفاده از بخش چندنفره برای رقابت با دوستان و آشنایان اشاره کرد. در این بخش دیگر با دشمنان ناآشنا رقابت نمی کنید و بودن به همراه دوستان در یک مرحله می تواند واقعا جذاب باشد. شما به طور مکرر در سطوح مختلف گیم Wizard of Legend دچار چالش های هیجان انگیز می شوید و علاوه بر مهارت در چرخاندن سلاح های گیم، باید مهارت لازم در سرعت بخشیدن به کار را نیز داشته باشید. با توجه به تناسب هر دشمن که در برابر شما قرار می گیرد، این شما هستید که باید سلاح و جادوی خاص خود را انتخاب کرده و از بهترین استراتژی ها برای ضربه زدن استفاده کنید.

info

Wizard of Legend is a fast paced dungeon crawler with rogue-like elements that emphasizes dynamic magical combat. Quick movement and even quicker use of spells will allow you to chain spells together to unleash devastating combinations against your enemies!

Battle your way through each challenge by defeating powerful conjured enemies! Collect valuable spells and relics and build up your magical arsenal to fit your playstyle! Achieve mastery over magic by chaining spells together to create devastating combinations! Face and defeat council members in magical combat to become a Wizard of Legend!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Gamepad support for XInput devices

راهنمای نصب

نسخه SKIDROW:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

نسخه GOG:

1) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و به نصب گیم بپردازید.

2) گیم به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب، می توانید گیم را اجرا کنید.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.