دریافت گیم Wolfenstein II The Deeds of Captain Wilkins برای PC


آموزش نصب کرک CODEX گیم:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

=====================

آموزش رفع مشکلات رایج گیم:

1) حتما کارت گرافیک خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید. دقت کنید که آپدیت v388.13 توسط nVIDIA فقط برای رفع مشکلات گیم Wolfenstein 2 منتشر شده است. حتما این آپدیت را نصب کنید تا بسیاری از مشکلات شما برطرف شود. برای دریافت آپدیت می توانید اینجا را کلیک کنید.

2) بر روی فایل اجرایی گیم یعنی NewColossus_x64vk.exe راست کلیک کرده و به بخش Properties -> Compatibility مراجعه کنید. تیک گزینه Override high DPI scaling behavior را فعال کنید. سپس گیم را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

3) گزینه ی async را تنظیمات گرافیکی خود غیرفعال کنید.

4) رزولوشن گیم خود و کیفیت آن را در حال حاضر کاهش دهید. گیم با تنظیمات Medium و رزولوشن 1080p برای همه قابل اجرا می باشد.

5) دقت کنید که گرافیک کارت شما حتما باید از Vulkan API پشتیبانی کند. در غیر اینصورت گیم برای شما اجرا نخواهد شد.

این راه حل ها مشکل سیاه شدن صفحه، اجرا نشدن، گیرکردن صفحه گیم و … را برای همه ی کاربران برطرف کرده است. در صورت انتشار راه حل های جدید در آینده، حتما به همین بخش اضافه خواهند شد.

=====================

آموزش نصب کرک VOKSI گیم:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. آخرین نسخه اپلیکیشن Steam را از اینجا دریافت و نصب کنید. پس از نصب اجرا کنید و اجازه دهید که کاملا آپدیت شود.

2) اگر اکانتی دارید، لاگین کنید و اگر ندارید، اکانتی برای خود بسازید (هشدار! به هیچ وجه اگر اکانت قانونی استیم دارید که گیم های اوریجینال بر روی آن خریداری شده است، با آن لاگین نکنید و یک اکانت دیگر برای خود بسازید).

3) محتوای کرک REVOLT را در محل نصب گیم خود کپی و جایگزین کنید.

4) گیم را توسط فایل اجرایی NewColossus_x64vk.exe به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

========================

توضیحات نصب نسخه FitGirl گیم:

1) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که تیک گزینه های اضافی را بردارید. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ گیم (در صورتی که دریافت نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دریافت کنید.

2) پس از اتمام نصب، گیم به طور خودکار کرک می شود و نیازی نیست گیم را کرک کنید. گیم را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.