دریافت گیم X-Morph Defense – European Assault برای کامپیوتر


بسته الحاقی جدید European Assault برای دریافت گیم X-Morph Defense منتشر شد. این بسته الحاقی شامل یک داستان کاملا جدید و کوتاه در بخش کمپین گیم می باشد که از طرف ارتش اروپا روایت می شود. وقایع این بسته الحاقی به صورت موازی با داستان اصلی بخش کمپین اتفاق می افتد. تمرکز اصلی بر روی ارتش اروپایی است که می خواهد از هجوم X-Morph جلوگیری کنند.

X-Morph Defense از آن دست گیم های مستقلی است که کیفیت و خلاقیت لازم برای راضی نگاه داشتن مخاطبین را دارد. این عنوان توسط تیم لهستانی EXOR Studios توسعه یافته است و به نوعی از ژانر Tower-Defense می‌باشد. بر خلاف اکثر عناوین منتشر شده‌ای که به نوعی به آدم فضایی ها مرتبط هستند، شما در X-Morph: Defense در نقش انسان های مظلوم گیم نمی‌کنید و کنترل آدم فضایی ها بر عهده‌ی شما است. البته باید خاطر نشان کرد که انسان های X-Morph: Defense چیزی کم از آدم فضایی ها ندارند و گیم آنقدر ها هم آسان نخواهد بود چرا که انسان ها در گیم جنگنده هایی با قدرت ماورایی ساخته اند. از جمله موارد دوست داشتنی در X-Morph: Defense سیستم تخریب محیط با جزئیات و کار شده است و این سیستم به گونه‌ای است که شبیه آن را از Red Faction تا کنون ندیده ایم.

X-Morph Defense European Assault PC-CODEX

|نسخه کاملا آپدیت شده به همراه بسته الحاقی European Assault جایگزین شد|

دریافت-گیم-X-Morph-Defense-European-Assault

به لطف Nvidia PhysX، تمامی ساختمان های گیم قطعه به قطعه تخریب می‌شوند و به گفته‌ی توسعه دهندگان گیمکنان می‌توانند از این سیستم در استراتژی خود استفاده کنند چرا که زاویه‌ی تخریب ساختمان ها بستگی به چونه قطع شدن آن ها دارد. همچنین در گیم می‌توانید ساختمان ها را از وسط به دو نیم تقسیم کنید، آن ها را به طور کامل فرو بریزید، یا تنها بخشی از آن ها را تخریب کنید. گفته شده است که از ساختمان ها در مسدود سازی راه ها نیز می‌توان استفاده کرد. شما هم اکنون می توانید برای دریافت گیم X-Morph Defense به صورت کاملا رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تریلر بسته الحاقی European Assault:

اسکرین شات بسته الحاقی European Assault:

دریافت-گیم-X-Morph-Defense-European-Assault دریافت-گیم-X-Morph-Defense-European-Assault

دریافت-گیم-X-Morph-Defense-European-Assault دریافت-گیم-X-Morph-Defense-European-Assault

دریافت-گیم-X-Morph-Defense-European-Assault دریافت-گیم-X-Morph-Defense-European-Assault

info

Unique fusion of a top down shooter and tower defense strategy. You are the X-Morph – an alien species that invades Earth to harvest its resources and terraform the surface. Strategize in the build mode by carefully selecting various types of alien towers or throw yourself right into heat of the battle. Build mazes for incoming enemies in an environment that provides exceptional planning freedom. Tear down buildings and collapse bridges to support your defense or to simply indulge in a spectacle of unprecedented destruction. Possess a range of unique alien weapons and use defense strategies like you’ve never seen before in this genre.

European Assault DLC:

This add-on includes a new story-driven mini-campaign happening on the European front. The action takes place parallel to the main story campaign. It focuses on European military forces trying to repel the X-Morph invasion. Wreak havoc across Finland and Holland before concluding in an epic, destruction-fuelled showdown at the Eiffel Tower in France. European defense forces use new experimental weapons that force the X-Morph to adapt and improvise new defense tactics.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64bit Service Pack 1 with Platform Update
Processor: Processor: i3 2.6Ghz or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 or AMD equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Processor: i5 2.6Ghz or AMD equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 960 or AMD equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط اپلیکیشن WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط اپلیکیشن Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب گیم بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب گیم جایگزین نمایید.

5) از اجرای گیم لذت ببرید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345