دریافت یاهو مسنجر Yahoo Messenger 2.11.0 برای ندروید


شما کاربران عزیز با دریافت یاهو مسنجر می توانید تمامی خاطرات خود را زنده کرده و از محیط زیبای این مسنجر نوستالژیک برای تبادل پیام استفاده نمایید. مطمئنا همه ما مسنجر محبوب و قدیمی Yahoo Messenger را به خاطر داریم، جایی که با اینترنت دایال آپ خاطره انگیز در سال های نه چندان دور این تنها مسنجر محبوبی بود که تقریبا همه آن را می شناسیم. حال شما می توانید این مسنجر محبوب را روی گوشی همراه خود داشته و از سریع ترین و محبوب ترین و ساده ترین امکانات آن بهره ببرید. این برنامه امکان برقراری چت توسط ایمیل یاهو کاربران را فراهم می کند و همان شکلک های بسیار عالی و نوستالژیک را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند استفاده کرده و یک چت عالی همراه با خنده را تجربه نمایند.

با دریافت یاهو مسنجر کاربران می توانند این برنامه عالی که پیشتر روی دسکتاپ اجرا می شد و کاربران از امکانات آن استفاده می کردند را روی گوشی ندرویدی خود داشته باشند. این برنامه ظاهری متفاوت با نسخه دسکتاپ خود دارد و همین باعث شده است تا کاربران بتوانند از اکانت های مختلفی برای این منظور استفاده کرده و با دوستان یاهویی خود صحبت داشته باشند. امکانات مختلف برنامه در اختیار کاربران قرار داده می شود تا بتوانند میزان ارسال و آنلاین بودن خود را تعیین کرده و دوستان خود را به راحتی در سرویس ایمیل یاهو بتوانند پیدا نمایند و ارتباط آسانی را برقرار نمایند. شما توسط این مسنجر می توانید تا تعدادی زیادی تصاویر به اشتراک گذاشته و به صورت متنی به چت بپردازید. امکان ارسال تصاویر GIF نیز امکان پذیر می باشد. این برنامه روی سیستم عامل ندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دریافت یاهو مسنجر از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده نمایند.

Yahoo-Messenger-Cover

Yahoo-messenger-Screenshot

info

The all-new Yahoo Messenger is the fastest, easiest way to chat and share lots of photos and animated GIFs instantly. Plus, now you can unsend messages—yep, you can take it all back!

Changelog :

– Share videos. This works similarly to sharing photos – select one or more videos from your gallery.

– Share content. You can now share links, photos, and other content from other apps into one or many conversations at a time.

لینک دریافت

دریافت فایل نصبی

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345