دریافت Alien Skin Exposure X3 3.5.2.97


1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما غیرفعال بوده و اتصال شما به اینترنت قطع می باشد.

2) پس از اتمام نصب، فایل اجرایی “alien.skin.plugins.x86-x64-patch” را در محل نصب اپلیکیشن کپی کنید و به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

3) بر روی گزینه “Patch” کلیک کنید. اگر به درستی فایل ها پچ شوند، فعال ساز صفحه جدید برای شما باز می کند. به شما در باکس اول، مقداری با نام “License Code” داده می شود.

4) اپلیکیشن را اجرا کنید. و Activate را بزنید و سریال بدست آمده در باکس License Code را وارد کنید و بر روی next کلیک کنید.

5) در پنجره بعدی، به شما در باکس وسط اپلیکیشن “Installation ID” داده می شود. بر روی Copy کلیک کرده و در صفحه فعال ساز کپی کنید. بر روی Generate کلیک کنید.

6) عبارت تولید شده در باکس Serial Number در صفحه فعال ساز را کپی کرده و در محیط اپلیکیشن کپی کنید تا فعال سازی تمام شود.

7) اپلیکیشن را در فایروال خود قرار دهید، اینترنت خود را متصل کرده و اپلیکیشن را اجرا کنید.

نکته: اگر هنگامی که می خواهید اپلیکیشن را فعال سازی کنید، بعد از وارد کردن License Code برای شما در پنجره بعدی باکس Installation ID ظاهر نشد و اررور اتصال به اینترنت نمایش داده شد، کافیست یک مرحله به عقب برگردید و بر روی گزینه “other activation options” که در پایین سمت چپ قرار دارد کلیک کنید تا فعال سازی آفلاین برای شما نمایش داده شود.