دریافت Allavsoft Video Downloader Converter 3.15.8.6716


دریافت Allavsoft Video Downloader Converter یک اپلیکیشن قدرتمند در زمینه دریافت مووی و موسیفی از وب سایت های معروف و تبدیل آنها به فرمت های دیگر می باشد که امروز تیم دریافتها برای شما عزیزان آماده دریافت کرده است. به کمک این اپلیکیشن می توانید از بیش از ۱۰۰ وب سایت دریافت کرده که از جمله این سایت های میتوان به سایت هایی چون فیسبوک ، یوتیوب، دیلی موشن، ایهاو و … اشاره کرد. بعد از  دریافت به تبدیل آنها به فرمت های دیگر بپردازید. این اپلیکیشن از فرمت های MP4, AVI, WMV, MOV, MPEG-1, MPEG-2, VOB, ASF, RMVB, DV, TS, Apple ProRes, WebM, FLV, OGV پشتیبانی می کند.

همچنین این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کرده و شروع به دریافت کنید. یکی از قابلیت هایی که اپلیکیشن Allavsoft Video Downloader Converter دارا می باشد دریافت با کیفیت های مختلف می باشد به این صورت که وقتی شما اقدام به دریافت ویدیویی می کنید می توانید کیفیت مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید و اقدام به دریافت کنید. این اپلیکیشن می تواند مووی ها را با بالاترین کیفیت یعنی کیفیت ۴k دریافت نماید. دریافت Allavsoft Video Downloader Converter از کیفیت های ۴K, ویدیو های سه بعدی , HD 2k, HD 1080p, HD 720p, و ۴۸۰p, 360p, و ۲۴۰p پشتیبانی می کند. همچنین این اپلیکیشن قابلیت اضافه کردن چندین URL را دارا می باشد و شما می توانید به صورت همزمان به دریافت چندین ویدیو بپردازید.

دریافت-Allavsoft-Video-Downloader-Converter

Allavsoft-Video-Downloader-Converter-اسکرین-شات  Allavsoft-Video-Downloader-Converter-اسکرین-شات  Allavsoft-Video-Downloader-Converter-اسکرین-شات

info

This powerful Video Downloader supports downloading movies, music videos, playlist, sport videos, lectures and more from free video sharing website like Facebook, Dailymotion, eHow, and more than 100 video sharing sites.

سیستم مورد نیاز

OS : Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 8 and 10

راهنمای نصب

بعد از نصب اپلیکیشن فایل Keygen را باز کرده و یکی از کدهای تولید شده را در باکس لایسنس کد اپلیکیشن کپی کنید و در قسمت نام یک اسم به دلخواه خود وارد نمایید تا عملیات فعالسازی انجام گردد.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.