دریافت AllMapSoft Universal Maps Downloader 9.41 اپلیکیشن دریافت نقشه های آنلاین


دریافت AllMapSoft Universal Maps Downloader برنامه ای کاربردی برای دریافت نقشه های Google, Yahoo, Bing , OpenStreetMap می باشد. همانطور که میدانید Google, Yahoo, Bing, دارای بخشی به نام map می باشند که میتوانید نقشه های مختلف راه ها و… از آنجا برداشت کنید. اپلیکیشن دریافت نقشه های آنلاین AllMapSoft Universal Maps Downloader می تواند نقشه های این بخش سرویس های نامبرده را دریافت کند با این امکان اضافی که اپلیکیشن قسمت های مختلف نقشه ها را باهم ادغام می کند و این قابلیت در هنگام zoom در یک منظقه که فقط می توانید بخشی از آن را ببینید و دیگر قسمت ها بایستی در zoom کمتر قابل رویت است ، به کاربر کمک می کند که با ادغام قسمت های مختلف یک نقشه واحد در اختیار داشته باشد.

توسط دریافت AllMapSoft Universal Maps Downloader می توانید انتخاب کنید که چه نوع نقشه ای را می خواهید. نقشه های ماهواره ای،نقشه راه ها،نقشه راه آهن ها و… که این به آسان تر شدن و نتیجه بخشی بهتر بسیار موثر است. پس از دریافت نقشه میتوانید اگر چندین نقشه است آنها را به هم بچسبانید و با فرمت های مختلف ذخیره یا پرینت کنید. تفاوت اصلی اپلیکیشن Universal Maps Downloader با اپلیکیشن Offline Map Maker در مقدار زوم کردن می باشد. به این صورت که اپلیکیشن Offline Map Maker بیشتر از این اپلیکیشن برای شما می تواند زوم کند.

دریافت-Allmapsoft-Universal-Maps-Downloader


Allmapsoft-Universal-Maps-Downloader-اسکرین-شات

info

Universal Maps Downloader is a tool that help you to get small tile images from google maps, yahoo maps or microsoft maps. All downloaded small images are saved on the disk. You can view downloaded maps by Maps Viewer Or you can combine them into a big BMP map by Maps Combiner.

سیستم مورد نیاز

Operating system: windows 7/windows 8! 32/64 bit
Processor: Intel Pentium 4 or AMD 64 processor
Ram: 1GB(3 GB recommended)
Screen Resolution: 1024 x 768
HDD Space: 2 GB

راهنمای نصب

1- اپلیکیشن را اجرا کرده از منوی Help گزینه Regester را انتخاب کنید.

2-Keygen را اجرا کنید از منوی please select product اپلیکیشن Universal Maps Downloader را انتخاب کرده Generate را زده و سریال بدست آمده را ک‍پی کنید و اپلیکیشن را فعال سازی کنید.

پشتیبان رایانه

اگر سوالی در زمینه کامپیوتر یا گوشی دارید با خط ثابت از تهران با شماره 9092305460 و از سراسر کشور با شماره 02170703038 تماس بگیرید. (هم چنین می توانید به سایت پشتیبان رایانه مراجعه کنید)