دریافت Amazing Any iPhone Data Recovery 8.8.9.9


دریافت Amazing Any iPhone Data Recovery نام اپلیکیشنی قدرتمند برای گیمابی اطلاعات از دست رفته آیفون می باشد که به کمک آن می توانید تصاویر، پیام ها، مخاطبین، مووی ها، صدا ها، اسناد و یادداشت های از دست رفته یا حذف شده را گیمابی نمایید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد اطلاعات مهمی را در آیفون خود ذخیره داشتید که به صورت ناگهانی و به اشتباه آن را پاک کرده اید و یا گاهی بر اثر مشکلات اپلیکیشنی مجبور به فرمت کل آیفون خود شده باشید و یا با مشکلاتی از این قبیل که باعث حذف اطلاعات شما شده باشد رو به رو شده باشید. شاید پیش خود فکر کرده باشید که این اطلاعات دیگر قابل بازگردانی نیست. امروز تیم دریافت ها اپلیکیشن Amazing Any iPhone Data Recovery را برای شما آماده کرده است که می توانید به کمک آن اطلاعات از دست رفته و حذف شده خود را بازگردانید.

اپلیکیشن Amazing Any iPhone Data Recovery راه حلی آسان و سریع برای گیمابی اطلاعات از دست رفته آیفون شما می باشد. به کمک این اپلیکیشن می توانید به صورت مستقیم اطلاعات را از دستگاه آیفون خود باز گردانید و یا می توانید فایل ها را از بک آپ آیتونز گیمابی کنید. این اپلیکیشن با نسخه iOS ورژن ۷ و بالاتر سازگاری دارد. همچنین لیست آیفون هایی که این اپلیکیشن از آن ها پشتیبانی می کند را در ادامه قرار داده ایم.

دریافت-Amazing-Any-iPhone-Data-Recovery

لیست گوشی های پشتیبانی شده توسط این اپلیکیشن:

iPhone X/iPhone 8/iPhone 8 Plus, iPhone 7/6/5/4, iPad Air, iPad mini with Retina display, iPad mini, iPad with Retina display, The new iPad, iPad 2; iPod touch 5

iPhone X/iPhone 8/iPhone 8 Plus, iPhone 7/6/5/4, iPhone 3GS, iPad 1, iPod touch 4

 

Amazing-Any-iPhone-Data-Recovery-اسکرین-شات  Amazing-Any-iPhone-Data-Recovery-اسکرین-شات

info

Any iPhone Data Recovery enables you to recover lost or deleted files from iPhone, iPad, iPod Touch and iTunes Backup directly.

سیستم مورد نیاز

Windows 10/8.1/8/7/Vista/2000/XP

راهنمای نصب

بعد از نصب، فایل Registration.reg را اجرا کرده و Yes را بزنید تا فعال سازی انجام شود.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345