دریافت Apowersoft Video Converter Studio 4.7.7 (Build 04/03/2018)


دریافت Apowersoft Video Converter Studio نام قدرتمند ترین اپلیکیشن تبدیل کننده فایل های ویدیویی می باشد که توسط Apowersoft توسعه یافته است. این مبدل ویدیویی می تواند از فرمت های زیادی چون AVI, MP4, FLV, MKV بسیاری دیگر پشتیبانی کند و حتی قادر به تبدیل به فرمت های صوتی هم چون MP3, MP2, OGG, AAC می باشد. این اپلیکیشن می تواند ۱۰۰ درصد کیفیت تصویری ویدیو شما را حفط کرده و از کیفیت ۷۲۰p و ۱۰۸۰p نیز پشتیبانی می کند.این اپلیکیشن از فرمت کم حجم Hevc/H.265 نیز پشتیبانی می کند.

دریافت Apowersoft Video Converter Studio از وارد کردن فایل های صوتی خارجی و زیرنویس ها پشتیبانی می کند. شما ممکن است بخواهید دیگر فایل های صوتی و زیرنویس را به ویدیو های اصلی که می خواهید تبدیل کنید اضافه کنید که این اپلیکیشن برای شما این کار را انجام می دهد. شما می توانید مووی های چندگانه را به یک فایل ویدئویی کامل ترکیب کنید. هنگامی که شما چندین ویدیو از سایت های به اشتراک گذاری ویدیو آنلاین دریافت کنید، این اپلیکیشن مبدل فرمت صوتی و تصویری برای شما مفید است. شما می توانید هم اکنون این اپلیکیشن را که تیم دریافت ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دریافت ها دریافت نمایید.

دریافت-Apowersoft-Video-Converter-Studio

Apowersoft-Video-Converter-Studio-اسکرین-شات  Apowersoft-Video-Converter-Studio-اسکرین-شات

info

Video Converter Studio is the most powerful movie video converter, and it was developed by Apowersoft. This video converter can convert all types of video formats, such as AVI, MP4, FLV, MKV and many others. It even converts audio formats, such as MP3, MP2, OGG, AAC and so on.

سیستم مورد نیاز

راهنمای نصب

پس از اتمام نصب، محتوای درون پوشه crack را در محل نصب اپلیکیشن جایگزین نمایید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345