دریافت Applian Replay Video Capture 8.8.5


دریافت Applian Replay Video Capture بهترین اپلیکیشن برای ضبط ویدیو های آنلاین از صفحه نمایش می باشد که تیم دریافت ها امروز برای شما عزیزان به صورت کاملا رایگان آماده کرده است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید بعضی مووی های آنلاین رو دریافت نمایید ولی گزینه ی دریافتی وجود نداشته باشد، شما به کمک این اپلیکیشن می توانید از مووی های آنلاین با بالاترین کیفیت مووی برداری نمایید. هم چنین شما به کمک این اپلیکیشن می توانید از محیط گیم نیز مووی بردازی نمایید.

در نسخه ی جدید اپلیکیشن Applian Replay Video Capture حالت ضبط پس زمینه معرفی شده در نسخه قبلی بسیار بهبود یافته است و در حال حاضر می تواند برای ضبط مووی های با کیفیت بالا Full-Screen در فریم های بالاتر استفاده شود. این اپلیکیشن قادر است با کیفیت فوق العاده بالا و تا ۵۰ فریم در ثانیه برای شما مووی برداری نماید. شما می توانید مووی های خود را با فرمت ها مختلف ذخیره نمایید. در ویندوز های ۷ ، ۸ ، ۱۰ شما قادر خواهید بود مووی های ۱۰۸۰ را با ۶۰ فریم در ثانیه و مووی های ۷۲۰ را با سرعت ۱۲۰ فریم در ثانیه ثبت نمایید.

دریافت-Applian-Replay-Video-Capture

Applian-Replay-Video-Capture-اسکرین-شات  Applian-Replay-Video-Capture-اسکرین-شات  Applian-Replay-Video-Capture-اسکرین-شات

info

The software can also help you from the game Brdazy see the movie. This software is capable of ultra-high quality and up to 50 frames per second for the video. You can save your videos to different formats. In Windows 7, 8, 10 you will be able Film 1080 with 60 fps video at 120 frames per second record of 720.

سیستم مورد نیاز

Windows 10, 8, 7, Vista, XP.

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345