دریافت AVIToolbox یک جعبه ابزار کاربردی برای کار های ویدیویی رایج مانند تقسیم ویدیو، استخراج فایل های صوتی، گرفتن عکس و… می باشد. اجرای عملیات اساسی مانند برش دادن مووی یا استخراج موسیقی متن از فایل های ویدیویی با استفاده از اپلیکیشن های ویرایشگر ویدیویی هم سخت بوده و هم زمان گیر می باشد. اپلیکیشن AVIToolbox یک بسته اپلیکیشنی ساده می باشد که شما به کمک آن می توانید به ویرایش و استخراج فایل های ویدیویی با فرمت AVI بپردازید. همچنین این ابزار به شما کمک می کند موسیقی متن مووی ها را از ویدیو هایتان استخراج کنید.

اپلیکیشن AVIToolbox دارای یک رابط کاربری ساده می باشد و کار با آن بسیار راحت می باشد. تمامی قابلیت های اپلیکیشن نه تنها برای استفاده آسان می باشد، بلکه همیشه در دسترس شما قرار دارد. مووی ها را می توان از طریق منوی File یا از طریق اقدامات کشیدن و رها کردن (drag and drop) ساده بارگذاری کنید. موسیقی متن مووی ها را می توان با کلیک ساده بر روی دکمه های تعیین شده در پنجره اصلی استخراج نمایید. همچنین فرآیند برش ویدیو ها تقریبا به همان اندازه ساده می باشد، شما فقط لازم است دکمه های شروع و پایان و محدوده ای که می خواهید برش دهید را انتخاب نمایید، سپس روی گزینه Save کلیک کنید و مقصد را برای ذخیره سازی انتخاب نمایید.

دریافت-AVIToolbox

AVIToolbox-اسکرین-شات  AVIToolbox-اسکرین-شات

info

AVIToolbox is a user- friendly toolbox for common video files operations such as video splitting, audio extraction, picture capture and much more! AVI Toolbox is a straightforward piece of software designed for such situations when you simply need to perform the most basic editing and extraction tasks on your AVI videos.

سیستم مورد نیاز

Windows 10 64 bit • Windows 10 • Windows 8 64 bit • Windows 8 • Windows 7 64 bit • Windows 7

راهنمای نصب

بعد از نصب، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345