دریافت Boom Force 2.6.4 گیم اکشن مخصوص ندروید


گیم گوشی Boom Force یک اثر جذاب در سبک اکشن است که گیمکنان باید در آن به کشف و جمع آوری بیش از ۲۵ نوع سرباز بپردازند و در محیط هیجان انگیز گیم رقابت بالایی را تجربه کنند. گیمکنان می توانند از هواپیماهای جنگنده استفاده کرده و از مین های منفجرشونده نیز استفاده کنند. دشمنان شما را راحت نخواهند گذاشت و باید این را ثابت کنید که شما از آنها سرتر هستید.

با دریافت Boom Force می توانید به صورت منحربفرد به ارتقا سربازان و سلاح های خود پرداخته و در نتیجه تجربه جدیدی در گیم کسب کنید. گرافیک گیم واقعا دلربا هست و به شما کمک می کند که در تجربه طولانی خود به هیچ عنوان احساس خستگی نکنید. این گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Boom Force 2.6.4 Apk

کاور-Boom-Force

اسکرین-شات-boom-force
اسکرین-شات-boom-force

info

Battle players from all around the world in this free, multiplayer action game!

Discover, collect and upgrade 25+ cards with different troops and weapons, from the destructive fighter aircraft to the treacherous landmines!

Define your strategy and choose the 8 cards that you will use in the combat. Your decision will make the difference between victory and defeat in this clash!

Changelog:
Hello, Commander!
This version contains a series of bug fixes and performance improvements.

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دریافت یا نصب این مطلب دارید با خط ثابت از تهران با 9092305460 و از سراسر کشور با شماره 70703038-021 (پشتیبان رایانه) تماس بگیرید