دریافت Brave Frontier 1.10.30.0 گیم اکشن مرزبانان دلیر ندروید


با دریافت Brave Frontier می توانید صدها قهرمان در گیم داشته باشید و از یکی از آنها به عنوان یک افسانه استفاده نمایید. گیم دارای چالش های زیادی می باشد و کاربران می توانند نقش کامیون های قدرتمند را در گیم داشته باشند و یک عنوان کلاسیک و اعتیادآور را تجربه نماین. گیم دارای بخش های مختلفی است و هر کاربری می توانید از ۴۰۰ قهرمان افسانه ای گیم نهایت استفاده را داشته باشد.

با دریافت این جوخه ها را با خود همراه می کنید و می توانید به پیروزی های زیادی دست یابید. در گیم همچنین استراتژیک را باید رعایت کرده و با همراهی خدایان و فرشتگان، سرزمین های افسانه ای را از چنگ دشمنان خود بیرون ببرید. این گیم روی سیستم عامل ندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دریافت Brave Frontier از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده نمایند.

Brave Frontier 1.10.30.0 Apk + Mod

دریافت-Brave-Frontier

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دریافت-Brave-Frontier  دریافت-Brave-Frontier

info

Hundreds Of Heroes. Millions Of Players. Be A Legend Now!
Rise up to the challenge and take on the role of powerful Summoners in this addictive, free-to-play classic JRPG hit title!

Summon more than 400 legendary heroes, mighty demigods and majestic beasts and lead your squads to strategic victories against the Four Fallen Gods as you venture through the mythical lands of Grand Gaia and beyond!

FEATURES
SUMMON, COLLECT & EVOLVE
* Summon and expand your collection of Units, from Divine Emperors to Inferno Goddesses
* Leverage on your Units’ Elemental Strengths & Leader Skills and form strategic squads for the different game modes and enemies
* Fuse / evolve your Units to their higher forms to strengthen them / unlock new skills
* Craft powerful items and Spheres to boost your Units’ powers in battle
* Meet and recruit fan favorite characters from other popular game titles
Changelog:
– Guild Raid Bug Fix
– Minor UI Bug Fixes

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345