دریافت CoolUtils Total Doc Converter 5.1.0.172


دریافت CoolUtils Total Doc Converter اپلیکیشن برای تبدیل فایل های متنی به به سایر فرمت ها از جمله پی دی اف می باشد. اپلیکیشن CoolUtils Total Doc Converter یک راه حل خوب برای تبدیل فایل هایی با فرمت Doc، DocX، DocM، RTF یا TXT به HTML، PDF، XLS، JPG، TIFF یا Text می باشد. علاوه بر این اپلیکیشن Total Doc Converter قادر می باشد فایل های RVF را به PDF، اکسل، HTML، JPEG، TIFF، RTF، Text  تبدیل نماید. شما حتی قادر خواهید بود نوع فونت فایل تبدیل شده را نیز انتخاب نمایید. نام فونت تبدیل شده، اندازه فونت و سبک فونت (bold، boldline، italic، strike) را تعریف کنید.

کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است، به طوری که کاربران مبتدی نیز به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. بعد از اجرای اپلیکیشن فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید و از منوی بالا رو به روی گزینه Convert to لیستی از فرمت های برای شما نمایش داده شده است فرمتی که می خواهید ر انتخاب کنید فایل مورد نظرتان را تبدیل کنید. از گزینه Batch Conversion برای تبدیل فایلهای humdred استفاده کنید. همچنین می توانید بر روی فایل مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه Convert to را زده و فایل مورد نظرتان را تبدیل می کنید.

دریافت-CoolUtils-Total-Doc-Converter

CoolUtils-Total-Doc-Converter-اسکرین-شات  CoolUtils-Total-Doc-Converter-اسکرین-شات

info

Total Doc Converter solves the problem of converting Doc, DocX, DocM, RTF or TXT files to HTML, PDF, XLS, JPG, TIFF, or Text. Besides, Total Doc Convetrer can also convert RVF files (Rvf to PDF, Excel, HTML, JPEG, TIFF, RTF, Text). The program is handy and powerful. Transparent interface makes it easy even for a beginner to figure out how it works. In fact you don’t even have to launch the program.

راهنمای نصب

بعد از نصب ، اپلیکیشن را اجرا کرده و از منوی Help گزینه Enter Registration Code را انتخاب کنید و با استفاده از سریال موجود در فایل Key اپلیکیشن را فعال سازی کنید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345