دریافت CyberLink Screen Recorder Deluxe 3.0.0.2774


دریافت CyberLink Screen Recorder Deluxe نام اپلیکیشنی قدرتمند برای ضبط از صفحه نمایش می باشد که این کار را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهد. اپلیکیشن CyberLink Screen Recorder دارای رابط کاربری ساده و کاربردی می باشد. همچنین استفاده از آن بسیار ساده می باشد. برای شروع، CyberLink Screen Recorder از شما می خواهد که محدوده ای که می خواهید از آن مووی برداری کنید را انتخاب نمایید. این محدوده می تواند فعالیت دسکتاپ یا کل صفحه نمایش، منطقه مستطیلی سفارشی یا پنجره یک برنامه خاص را هدف قرار دهد. همچنین شما می توانید آن را برای ضبط از گیم و یا ضبط از وب کم تنظیم کنید.

اپلیکیشن CyberLink Screen Recorder از رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل و نرخ فریم تا ۱۲۰ فریم در ثانیه پشتیبانی می کند. دلایل مختلفی وجود دارد که شما ممکن است بخواهید محتوای ویدیویی بسازید و آن را با جهان به اشتراک بگذارید. از جمله این دلایل می توان به ساخت یک آموزش برای عیب یابی، مووی برداری از مرحله های گیم و ساخت ویدیو هایی آموزشی اشاره کرد. شما می توانید توسط این اپلیکیشن ویدیو های آموزشی بسازید و آن را در Twitch، یوتیوب یا فیسبوک به اشتراک بگدازید. به کمک این اپلیکیشن آموزش های با کیفیت ایجاد کنید.

دریافت-CyberLink-Screen-Recorder-Deluxe

CyberLink-Screen-Recorder-Deluxe-اسکرین-شات  CyberLink-Screen-Recorder-Deluxe-اسکرین-شات  CyberLink-Screen-Recorder-Deluxe-اسکرین-شات

info

The interface is simple and functional. To begin with, CyberLink Screen Recorder enables you to choose what to record. It can capture the desktop activity targeting either the entire screen, a custom rectangular area, or the window of a specific application. Alternatively, you can configure it to record your game session, or capture the input of a device, such as a webcam. Resolutions up to 1080p and frame rates up to 120 fps are supported.

سیستم مورد نیاز

– Microsoft Windows 10, 8.1, 7 (Windows 10 64bit recommended)
– Intel Core™ i-series or AMD Phenom® II and above
– Desktop recording: 1GB VGA VRAM or higher
– Game recording: 3GB VGA VRAM or higher
– 2GB RAM
– 600MB for product installation
– Windows compatible sound card is required

راهنمای نصب

بعد از نصب، اپلیکیشن را اجرا کنید و با نام و ایمیل و تاریخ تولد خود اپلیکیشن را فعال سازی نمایید.

حال اپلیکیشن را در فایروال قرار دهید تا از غیر فعال شدن آن جلوگیری شود.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345