دریافت CyberLink YouCam Deluxe 7.0.4023.0


دریافت CyberLink YouCam Deluxe نام اپلیکیشنی می باشد که توانایی برقراری ارتباط با وبکم ها را دارا بوده و به وسیله این ارتباط، کاربر می تواند به سادگی کار های متعددی از جمله دادن افکت های مختلف در هنگام ارتباط های تصویری یا ضبط هم زمان وبکم را انجام دهد. این اپلیکیشن که افکت ها ی بسیاری را در خود جای داده است می تواند با کیفیت HD به ضبط تصاویر بپردازد ، ضبط تصاویر با این برنامه هم به صورت ساده و هم به صورت افکت دار ممکن خواهد بود. دریافت CyberLink YouCam Deluxe سازگاری خاصی با اپلیکیشن Yahoo Messenger و سایت Youtube دارا می باشد.

پشتیبانی از صفحه نمایشگر های لمسی یکی از خصوصیت هایی است که امروزه در این چنین اپلیکیشن هایی به وضوح مشاهده می شود. دریافت CyberLink YouCam Deluxe قابلیت کامل یک استودیوی ویدیویی زنده را برای استفاده کامل از وب کم شما فراهم می کند. این اپلیکیشن دارای ابزار های زیبایی صورت، بیش از ۲۰۰ افکت سرگرم کننده برای چت و ضبط ویدیو و مجموعه کامل ابزار های ضبط می باشد. این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا تصاویر را از وب کم خود با یک تصویر دیگر ترکیب کنید.

دریافت-CyberLink-YouCam-Deluxe

CyberLink-YouCam-Deluxe-اسکرین-شات  CyberLink-YouCam-Deluxe-اسکرین-شات  CyberLink-YouCam-Deluxe-اسکرین-شات

info

YouCam 7 delivers the functionality of a complete live video studio, to take full advantage of your webcam. It comes with face beautifier tools, over 200 fun effects for video chats and recordings, and a full set of capture tools. Additionally, it offers simple-to-use and efficient security tools, such as surveillance and face login. Transform your virtual presence with YouCam 7.

سیستم مورد نیاز

Windows 10, 8/8.1, 7, Vista SP2

راهنمای نصب

اپلیکیشن به صورت از پیش فعال شده می باشد. تنها کافیست که پس از اتمام نصب و پیش از اجرای اپلیکیشن، فایل های اجرایی اپلیکیشن را در فایروال خود بلاک کنید. هم چنین می توانید آدرس های زیر را در فایل host ویندوز خود به صورت نوشته شده قرار دهید تا بلاک شوند و لایسنس شما غیرفعال نشود:

127.0.0.1 cap.cyberlink.com

127.0.0.1 activation.cyberlink.com

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.