دریافت Day R Premium 1.572 گیم نقش آفرینی مخصوص ندروید


گیم گوشی Day R Premium شما را به جهانی می برد که جنگ هسته ای در آن رخ داده است و شما باید در تلاش برای نجات یافتن از اثرات این جنگ باشید. گیم دارای بخش های متنوعی است و از کشورهای مختلفی عبور می کند که همین امر به نقش آفرین بودن بیشتر گیم کمک شایانی می کند. گیم همچنین دارای ویروس های مرگباری است که باید از آنها عبور کرده و زنده بمانید.

با دریافت Day R Premium می توانید قلمرو وسیعی از اتحاد جماهیر شوروی در دهه ۱۹۸۰ را داشته باشید و در طول سفری که دارید از انها عبور کرده و پیروز شوید. شما باید راز آخرالزمان را کشف کرده و خاطرات خود را یک بازخوانی مجددی داشته باشید. این گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Day R Premium 1.572 Apk

کاور-Day-R-Premium

اسکرین-شات-day-r-premium
اسکرین-شات-day-r-premium

info

Can you survive in a world destroyed by nuclear war? With radiation, hunger and disease all around you. You have to cross the entire country and save your family. Who knows if they are even alive, or if radiation and the deadly virus have already reached them? Uncover the secret of the apocalypse and regain your memories during a journey across the huge territory of the USSR in the 1980s.

Surviving after the apocalypse isn’t easy. You’ll have to face the real hunger games! Monsters, zombies, thirst, countless diseases and injuries, blood-thirsty enemies – you have to fight it all. Craft all your resources: weapons, clothes, and transport.

Changelog:
Fixing bugs

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دریافت یا نصب این مطلب دارید با خط ثابت از تهران با 9092305460 و از سراسر کشور با شماره 70703038-021 (پشتیبان رایانه) تماس بگیرید