دریافت Dr. Folder 2.5.0.0 – اپلیکیشن مدیریت و تغییر آیکون فولدر ها


دریافت Dr. Folder نام اپلیکیشنی برای مدیریت و تغییر آیکون فولدر ها می باشد که به شما کمک می کند با این کار راحت تر فولدر های خود را شناسایی و پیدا کنید. این اپلیکیشن دارای یک رابط کاربری زیبا می باشد. همچنین کار با این اپلیکیشن بسیار آسان است به این صورت که با چند کلیک ساده می توانید آیکون های پوشه ها را تغییر دهید. شاید پیش خود بگویید که این اپلیکیشن به چه دردی می خورد وقتی که ویندوز این قابلیت را دارا می باشد و ما می توانیم بدون نصب برنامه ای خاص به تغییر آیکون پوشه ها بپردازیم. بله حق با شما می باشد بدون نصب اپلیکیشنی خاص می توانید آیکون ها را تغییر دهید اما با این حال اپلیکیشن Dr. Folder این کار را بسیار ساده تر می کند، زیرا این امکان را به شما می دهد تا چندین پوشه را با یک حرکت تغییر آیکون دهید. همچنین این اپلیکیشن علاوه بر داشتن آیکون های موجود در ویندوز دارای یک مجموعه نسبتا گسترده ای از آیکون های دیگر نیز می باشد. علاوه بر این، به شما اجازه می دهد تا تصاویری با فرمت PNG، BMP، JPG و GIF را به فرمت ICO تبدیل کنید و بر روی پوشه های خود قرار دهید.

دریافت-Dr.-Folder

Dr.-Folder-اسکرین-شات  Dr.-Folder-اسکرین-شات  Dr.-Folder-اسکرین-شات

info

Dr. Folder is a software that search and replace the standard icon of a folder on any other icon. It has a pretty and friendly interface. It is a powerful software and easy to use. You can change icons of folders quickly and freely just by clicking several buttons. So, using Dr. Folder can save you lots of time. The most important is that it can make your folders lively and I think others will envy your beautiful folders!

سیستم مورد نیاز

Windows 10 64 bit  •  Windows 10  •  Windows 8 64 bit  •  Windows 8  •  Windows 7 64 bit  •  Windows 7  •  Windows Vista 64 bit  •  Windows Vista

راهنمای نصب

1- بعد از نصب، اپلیکیشن را اجرا کرده و از منوی Help گزینه enter registration Key را بزنید.

2- حال فایل Keygen موجود در پوشه Crack را اجرا کنید و Generate را بزنید تا سریالی برای شما تولید شود.

3- سریال تولید شده را در قسمت Registration key اپلیکیشن کپی کنید و در قسمت Registration Name نامی دلخواه وارد نمایید سپس Ok را بزنید تا اپلیکیشن فعال سازی شود.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345