دریافت DVDFab x86/x64 10.0.8.8 + macOS


آموزش نصب نسخه DVDFab 10.0.8.7:

1) پس از اتمام نصب، اپلیکیشن را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب اپلیکیشن خود جایگزین کنید.

2) مطمئن باشید که اجازه دسترسی اینترنت به اپلیکیشن را داده اید. چرا که می خواهد به سرور لایسنس کرک شده متصل شود و اپلیکیشن را فعال کند. اپلیکیشن را فقط و فقط توسط فایل اجرایی کرک شده یعنی DVDFab64.exe اجرا کنید.

3) پس از اجرای دفعه اول، اپلیکیشن پیغام فعال شدن تمامی بخش های اپلیکیشن را می دهد. حال اپلیکیشن را ببندید. به محل نصب اپلیکیشن مجددا مراجعه کنید. یک شورتکات از فایل اجرایی DVDFab64.exe برای خود بر روی دسکتاپ ایجاد کنید (راست کلیک بر روی فایل و انتخاب Send to -> Desktop) تا لازم نباشد هربار برای اجرای اپلیکیشن، به محل نصب مراجعه کنید.

4) دو شورتکاتی که خود اپلیکیشن بعد از نصب ایجاد کرده است را حتما پاک کنید تا به اشتباه آن ها را اجرا نکنید. چرا که اجرای آن ها باعث می شود تا لایسنس شما غیرفعال شود.

=============

آموزش نصب نسخه DVDFab 10.0.8.4:

1) ابتدا مطمئن شوید که اینترنت شما به طور کامل قطع می باشد.

2) اقدام به نصب اپلیکیشن نمایید. بعد از اتمام نصب، به هیچ وجه اپلیکیشن را اجرا نکنید.

3) وارد پوشه Loader شوید و محتویات درون آن را در محل نصب اپلیکیشن خود کپی کنید.

4) فقط اپلیکیشن را توسط فایل اجرایی گام 3 باید اجرا کنید نه فایل اجرایی اصلی اپلیکیشن! یعنی در نسخه 32بیتی توسط فایل ldrDVDFab_10084.exe و در نسخه 64بیتی توسط فایل ldrDVDFab_x64_10084.exe و تنها به صورت Run as Administrator تا همیشه اپلیکیشن شما فعال باشد.

نکته اول! می توانید از فایل لودر بر روی دسکتاپ خود شورتکات ایجاد کنید تا برای هربار اجرای اپلیکیشن نیاز نباشد تا به فولدر نصب آن مراجعه کنید.

نکته دوم! به هیچ وجه از شورتکات ایجادشده توسط خود اپلیکیشن که بعد از نصب بر روی دسکتاپ تولید می شود، اپلیکیشن را اجرا نکنید.