دریافت Farm Town 2.28 گیم کژوال مزرعه داری برای ندروید


با دریافت Farm Town یک گیم دیگر در سبک مدیریت مزرعه خواهید داشت که دارای بخش های متنوعی است و کاربران می توانند استفاده زیادی از گیم داشته باشند. این گیم مشابه گیم های بزرگی نظیر Hay Day هست و با این تفاوت ک شاهد گرافیک بسیار بالایی هستیم و جلوه های ویزه به خوبی در گیم کار شده است. شما می توانید این گیم را دریافت کرده و با آن به پرورش محصولات مختلف و نگهداری از دام و طیور بپردازید.

با دریافت Farm Town بخش های مختلفی نظیر فروش محصولات در بازارهای مختلف و همچنین کمک به دیگر مزرعه داران خواهید داشت و می توانید از گیم نهایت لذت را ببرید. گیم دارای زیبایی های خاصی است و محیط آن دارای چشم نوازی خاصی است. این گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دریافت Farm Town از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده نمایند.

Farm Town: Happy City Day Story 2.28 Apk

دریافت-Farm-Town

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

farm-town  دریافت-farm-town

info

Grow a variety of crops on your farm near township: hay, corn, vegetables, fruits, and berries. Farm game for you to play every day.
Develop your farm to small cartoon village, cook dozens of dishes. Prepare your farm: gather resources and open up production to bring your farm to prosperity. Craft various useful things and dozens farm craft items. Plant beautiful flowers and collect them into bright bouquets. Repair steamship and invite funny tourists to nearby cartoon city, make them happy and enjoy the gifts from them.

– Invite sheep, pig, and kitty to your family farm. Add a new pet to your zoo!
– Grow trees and do apple pie. All farmers like apple pie and fresh milk.
– Experience the quiet charm of rural life and feel like a real businessman!
Changelog:
– Take a look at the beautifully redecorated town.
– Meet two new characters – Margaret and Peter.
– Help the circus performers with the show and receive valuable tools as a reward.
– Build a helipad and get loads of tools to work in the mine.
– Trade via an updated kiosk. Now you can order items that you lack!

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345