دریافت GetFLV Pro 9.5368.156 – اپلیکیشن دریافت منیجر فایل های فلش


دریافت GetFLV Pro همانطور که از نامش پیداست قادر است به راحتی از تمام سایت های اشتراک ویدئو دریافت نماید. لازم به ذکر است این اپلیکیشن قادر است به طور هوشمند تمام امنیت های ایجادی توسط این سایت ها را کنار زده و لینک اصلی ویدئو را شناسایی و با قابلیت توقف به شما ارایه کند؛ به همین دلیل هیچگاه ویدئو های دریافتی شما دچار تخریب و خرابی نخواهند بود. امکانات این اپلیکیشن تنها به دریافت فلش ویدئو های محدود نمی شود و از آنجایی که ممکن است برخی از سایت ها با ایجاد خدشه هایی در دریافت، ویدئوی شما را دچار مشکل کنند، این اپلیکیشن قابلیت ترمیم و تعمیرات تصویری این فلش ویدئو ها را نیز بر عهده می گیرد.

دریافت GetFLV Pro مجموعه کامل یکپارچه از ابزار قدرتمند برای دریافت، مدیریت، تبدیل، تعمیر و اجرا فایل های ویدیویی FLV (فلش) است. دریافت کننده FLV یک ابزار قدرتمند برای دریافت FLV از سایتهای به اشتراک گذاری ویدئو با فناوری از رهگیری خودکار آدرس اینترنتی می باشد. این برنامه به شما اجازه می دهد تا FLV را به AVI، MPEG، MP4، ۳GP، MOV، WMV و غیره تبدیل کنید. این اپلیکیشن تقریبا تمامی انواع فرمت های ویدیویی مانند MPEG، AVI، WMV، MOV، ASF، MP4، ۳GP و غیره را پشتیبانی می کند. شما می توانید هم اکنون این اپلیکیشن را که تیم دریافت ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دریافت ها دریافت نمایید.

دریافت-GetFLV

GetFLV-Pro-اسکرین-شات  GetFLV-Pro-اسکرین-شات

info

GetFLV is a totally integrated suite of powerful utilities to download, manage, convert, repair and play FLV video files (Flash video). FLV Downloader: A powerful tool to download FLV from all video sharing sites with the technologies of automatic URL-parsing. FLV to Video Converter: Convert FLV files to popular video formats. It lets you convert FLV to AVI, MPEG, MP4, 3GP, MOV, WMV and etc. FLV Audio Ripper: Extract FLV Audio to popular audio format. It lets you convert FLV to MP3, WMA, WAV, AAC and etc. Video to FLV Converter: A professional conversion tool to convert video to FLV. It supports almost all types of video formats such as MPEG, AVI, WMV, MOV, ASF, MP4, 3GP and etc. FLV Fixer: Repair the FLV video files that can’t be seeked. More FLV utilities will be added.

سیستم مورد نیاز

Windows XP  •  Windows Vista  •  Windows 7  •  Windows 8  •  Windows 10  •  Windows 10 64 bit

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345