دریافت GoldWave 6.32 + Portable اپلیکیشن ویرایشگر فایل های صوتی


GoldWave اپلیکیشنی با درجه کیفی بالا، همه منظوره و فرا گیر، با قابلیت اعتماد بالا و نیز حرفه ای برای ویرایش دیجیتالی صدا و نیز ابزاری به منظور میکس چند کاناله صدا و تصویر می باشد. شرکت سازنده اپلیکیشن نیز پس از انتشار بسیار موفق اپلیکیشن GoldWave Digital Audio Editor که درآپریل سال ۱۹۹۳ منتشر گردید با همین عنوان نام گذاری شد. دریافت GoldWave پس از گذشت دهه اخیر بهبود یافته و مسیر قبلی را ادامه می دهد تا به امروز که به عنوان یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار به شمار می رود .

اپلیکیشن GoldWave برای افرادی که با صوت برای ویرایش سی دی، ذخیره آرشیو، آنالیز لحن، رادیو و تلویزیون ، جاوا و صفحات وب، گیم ها، و یا تنها برای سرگرمی سرو کار دارند ، ایده آل می باشد. به علاوه می توانید از این اپلیکیشن قدرتمند برای ساختن هرچیزی از پیامهای استادانه ماشین سخنگو گرفته تا حد حرفه ای و ساخت محتواهای کیفیت عالی سی دی های صوتی استفاده نمایید.

دریافت-GoldWave

GoldWave-اسکرین-شات GoldWave-اسکرین-شات

info

GoldWave is is a top rated, a comprehensive digital audio editor. GoldWave is ideal for people who work with audio for CD editing, archive restoration, speech analysis, radio and TV, Java and Web pages, games, or just for fun. You can use it to make everything from elaborate answering machine messages to professional, high quality CD audio content.

سیستم مورد نیاز

OS : Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
1.5GHz Pentium 4 (or compatible processor)
a mouse, 256MB of RAM
20MB of disk space
and a sound card. For best performance
a 2GHz or faster processor with 512MB of RAM

راهنمای نصب

در محیط اپلیکیشن وارد بخش Help -> About -> Register شوید. با استفاده از اطلاعات تولیدشده توسط Keygen.exe اپلیکیشن را رجیستر کنید و گزینه آپدیت خودکار اپلیکیشن را بردارید تا سریال شما غیرفعال نشود.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.