دریافت GyroSphere Trials 1.5.4 گیم آرکید مخصوص ندروید


گیم گوشی GyroSphere Trials اثر فوق العاده جذاب و سرگرم کننده ای است که کمک می کند بتوانید توانایی های خود را تست کرده و برای استاد شدن در گیم آماده شوید. شما در این گیم به طرز اعتیادآوری باید در محیط سخت گیم حرکت کرده و با توپ خود به اطراف پرش کنید. گیم دارای بخش های متنوعی است و می توانید در مراحل متنوع و چالش برانگیز گیم شرکت کنید.

با دریافت GyroSphere Trials می توانید با فیزیک بی نظیر محیط گیم اخت پیدا کرده و علاقه خود را برای کسب امتیازات و رکوردهای بالاتر داشته باشید. گیم دارای جهان های زیادی است و به همین دلیل شاهد چشم نوازی خوبی در تجربه این گیم هستیم. این گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

GyroSphere Trials 1.5.4 Apk + Mod

کاور-GyroSphere-Trials

اسکرین-شات-gyrosphere-trials
اسکرین-شات-gyrosphere-trials

info

Join the fun and test your ability to master the GyroSphere!
It’s a fast-paced race through endless, unpredictable obstacles and time is running out! Roll, spin, jump, but don’t fall and lose lives! It’s a challenging course in an abstract world, but with uncompromising physics!
You will easily learn to control the GyroSphere, but can you master it? Time is of the essence! Only speed and focus will help you unlock more arenas with new challenges ahead! Keep trying to be better and beat your own times! Work your way up!

Changelog:
Minor bug fixes!

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دریافت یا نصب این مطلب دارید با خط ثابت از تهران با 9092305460 و از سراسر کشور با شماره 70703038-021 (پشتیبان رایانه) تماس بگیرید