دریافت Hay Day 1.38.184 گیم مزرعه داری محبوب ندروید


Hay Day گیم مدیریتی مهیج و پرطرفداری می باشد که کاربران در آن می توانند با دریافت Hay Day محصولات جدید خود را پرورش داده و به صورت رایگان از ویژگی های گیم استفاده کنند. شما در گیم می توانید تا حیوانات مختلفی را پرورش داده و با رسیدن به مراحل و لول های بالاتر تعداد و نوع آنها را افزایش دهید. شما در این گیم اعتیادآور می توانید مزرعه خودتان را به صورت های مختلف چیدمان کرده و محیط زیبایی را در کنار خانه خودتان بنا نهید. این گیم دارای ریتم اعتیادآور بسیار جذابی می باشد که می توانید در آن به مزرعه داری و پرورش حیوانات بپردازید و در بازارهای مختلف نیز محصولات خود را به فروش برسانید. گیم در واقع می تواند به شما در زمینه های مختلف خدمات رسانی کرده و در مواقعی که نیاز به کمک دارید از افراد مختلف داخل مزرعه برای این منظور کمک رسانی دریافت نمایید. شما در گیم می توانید به پرورش ماهی نیز مشغول شده و از محصولات آن در تولید مواد غذایی دریایی نیز استفاده نمایید.

با دریافت Hay Day شما می توانید در لیگ های پرورش و مزرعه داری شرکت کرده و با پرورش خاصی از محصولات جوایز خاصی را دریافت نمایید. کامیونی نیز همواره در مزرعه شما خواهد بود تا محصولات شما را خریداری کرده و در بازار عرضه نماید. افراد خاصی نیز همواره به مزرعه شما می آیند تا اقلام کوچکی را برای زندگی خودشان به صورت شخصی خریداری نمایند که همین مورد می تواند به جذب سرمایه به شما کمک شایانی نماید. پس محصولات خود را پرورش دهید و آنها را برای عرضه در بازار آماده کنید. هرچه بتوانید بیشتر از محصولات خود به فروش برسانید می توانید تا زمین های گسترش داده و موجب افزایش نوع و کیفیت محصولات خود نیز شوید. گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۰٫۳ نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دریافت Hay Day از سرورهای قدرتمند سایت دریافتها استفاده نمایند.

 Hay Day 1.37.105 Apk

کاور-Hay-Day

اسکرین-شات-Hay-day  اسکرین-شات-Hay-day

info

Best. Farm. Ever. Welcome to Hay Day, the most popular farming game on mobiles and tablets, number one in 122 countries.

Learn the lay of the land, tend to your crops, and trade goods with neighbors and friends. It’s a real special place where the crops never die even though it never rains. Sharing the farm with our quirky animals only makes things more fun!

Changelog :

• Rose doesn’t feed animals unless needed

• Bug and crash fixes

Previous Update:

• Welcome your new neighbors, Rose and Ernest!

• They’ll help out with the farm, while you play and when you’re away!

• Rose tends to your animals. Ernest keeps the dairy and sugar maker running.

• Both come with their own storage space.

لینک دریافت

دریافت فایل نصبی

پشتیبان رایانه

اگر سوالی در زمینه کامپیوتر یا گوشی دارید با خط ثابت از تهران با شماره 9092305460 و از سراسر کشور با شماره 02170703038 تماس بگیرید. (هم چنین می توانید به سایت پشتیبان رایانه مراجعه کنید)