دریافت Hill Climb Racing 2 1.15.1 گیم مسابقه ای و هیجان انگیز ندروید


با دریافت Hill Climb Racing 2 نسخه جدیدی از گیم محبوب و زیبای هیل کلیمب ریسینگ را تجربه خواهید نمود. شما در این گیم می بایستی بازهم با شخصیت بیل همراه شده و به رقابتی هیجان انگیز و کلاسیک بپردازید. این گیم یکی از محبوب ترین دنباله های گیم سازی را برای کاربران ارائه داده است چرا که شما می توانید با انجام دادن گیم کلی جایزه را دریافت کرده و از گرافیک خیره کننده گیم نیز لذت ببرید. این گیم با ۵۰۰ میلیون طرفدار در گوگل پلی توانسته است ریتم اعتیادآوری را برای کاربران داشته باشد. وجود اتومیبل های زیبا همراه با تنوع مختلف باعث می شود تا کاربران علاقه بیشتری برای انجام مسابقات داشته باشند و بتوانند از سیستم جدید مسابقه گیم لذت کافی را ببرند. صفحه نمایش گیم دارای بخش متنوعی می باشد و شما با ابزارهای ارائه شده می توانید کنترل کامل اتومیبل را در اختیار خودتان داشته باشید.

شما با دریافت Hill Climb Racing 2 می توانید فیزیک متفاوتی از گیم را تجربه نمایید که مبتنی بر طبیعت بوده است و شما باید بتوانید جزئیات کامل از محیط را به خاطر داشته باشید. همه این جزئیات باعث سرنگونی و یا پیشروی شما خواهد شد و هر کاربر حرفه ای باید بتواند استفاده لازم را از این جزئیات ببرد. بسیاری از مراحل  برخلاف دیگر گیم های مسابقه ای تنوع مناسبی را برای شما خواهد داشت و کاربران می توانند مسابقه در هر نقطه از زمین را تجربه نمایید. این گیم با داشتن مراحل بسیار زیبا و زیاد توانسته است گرافیک خیره کننده ای داشته باشید و گیم پلی آن نیز مبتنی بر فیزیک محیطی بوده و کاربران از آن راضی هستند. گیم روی سیستم عامل ندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب  و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دریافت Hill Climb Racing 2 از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند دریافتها استفاده نمایند.

Hill Climb Racing 2 1.15.1 Apk + Mod

با بیش از ۵۰۰ میلیون بار دریافت در گوگل پلی

 کاور-Hill-Climb-Racing-2

اسکرین-شات-Hill-climb-racing-2  اسکرین-شات-Hill-climb-racing-2

info

Hill Climb Racing 2 is here! Bill is back with his red jeep in a sequel to the most popular racing game ever with over 500 million overall downloads! Hill Climb Racing 2 has it all: lots of stages, stunning graphics and a physics engine unlike any other.

Changelog :

-New vehicle: Sports Car
-New cups UI
-Improved looks menu
-New rank system: You now get rank for the cup result instead of combined race results
-New loading screen
-New driver costumes
-Support for international player names
-Improved cheater detection
-Tons of bug fixes

پشتیبان رایانه

اگر مشکلی در دریافت یا نصب این مطلب دارید با تلفن ثابت با شماره 9099070545 تماس بگیرید (در صورت وجود مشکل در برقراری ارتباط به سایت پشتیبانی کلیک کنید)