دریافت IObit Driver Booster Pro 5.3.0.752


دریافت IObit Driver Booster Pro اپلیکیشنی برای آپدیت درایور های سیستم شما می باشد. تمامی سخت افزار های ویندوز نیاز به اپلیکیشنی برای شناسایی شدن و بهتر کار کردن می باشد. شما می توانید این اپلیکیشن ها را از سایت شرکت سازنده سخت افزار خود دریافت نمایید. اما گاهی می بینید شرکت سازنده کشور ما را تحریم کرده است و دسترسی به سایت سازننده غیر ممکن می باشد . گاهی می بینید دسترسی به سایت سازنده نیز امکان پذیر می باشد اما شما باید وقتی را بگذارید و در سایت سازنده دنبال اپلیکیشنی که با سخت افزار شما سازگار باشد را پیدا کنید. همچنین مشکلی دیگری نیز وجود دارد اینکه تعداد سخت افزار ها زیاد می باشد و شما باید تعداد زیادی سایت را چک کنید و زمان خیلی زیادی را صرف بروز شدن سخت افزار خود کنید. درایور ها که دائمأ از سوی کمپانی های سازنده سخت افزار بروز رسانی می شوند و در هر نسخه مشکلات احتمالی برطرف می شود و بهتر و بهینه تر می گردد.

دریافت IObit Driver Booster Pro اپلیکیشنی کاربردی برای آپدیت و به روز رسانی درایور های سیستم می باشد . توسط این اپلیکیشن می‌ توانید به راحتی با چند کلیک از بروز شدن درایورهای سیستم خود آگاه شوید و با دریافت و نصب آن درایورهای سیستم خود را بروز نمایید. این اپلیکیشن کامپیوتر یا لپ تاپ شما را از هرگونه اختلال اپلیکیشنی ، خرابی سخت افزاری ، مشکل کرش سیستم ناشی از قدیمی بودن نسخه درایور محافظت می کند.

دریافت-IObit-Driver-Booster

IObit-Driver-Booster-اسکرین-شات IObit-Driver-Booster-اسکرین-شات IObit-Driver-Booster-اسکرین-شات

info

Updating drivers is usually an initial step to avoid hardware failure, system instability and hidden security vulnerabilities. To update drivers regularly is also an effective way to enhance your overall PC performance, and maximize your gaming experience. While this process could be risky and frustrating if done manually. Driver Booster PRO is introduced to download and update drivers for you automatically with just one click. Based on cloud library, Driver Booster PRO can always be the first to identify outdated drivers, and download and update driver at an unrivaled speed. With the backup feature, it is an easy, effective and risk

سیستم مورد نیاز

Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
1 GB of free disk space mainly for drivers download and installation

راهنمای نصب

ابتدا مطمئن شوید که اینترنت شما حتما قطع می باشد. سپس محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی کرده، آنرا اجرا کرده و Patch را بزنید.

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345